WP

Zarząd spółki Wirtualna Polska Media S.A., wydawca serwisu „gwiazdy.wp.pl” przeprasza Panią Annę Samusionek za publikację informacji bezprawnie naruszających jej dobra osobiste w wydaniach serwisu „gwiazdy.wp.pl”, jakie ukazały się w okresie od dnia 2 września 2013 r. do dnia publikacji niniejszych przeprosin.

Zarząd spółki Favore.pl sp. z o.o., przeprasza Panią Annę Samusionek za publikację informacji bezprawnie naruszających jej dobra osobiste w wydaniach serwisu „nocoty.pl”, jakie ukazały się w okresie od dnia 2 września 2013 r. do dnia publikacji niniejszych przeprosin.

Doda pokazała zdjęcie z mężem. Posypały się komplementy

Doda zabrała na uroczystą galę najważniejszą dla siebie osobę. Razem z mężem zadała szyku na czerwonym dywanie. Internauci podkreślają, że nowy wizerunek mu służy.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Doda
Doda (Forum)
WP

Doroczna gala "Plejady" jak zawsze przyciągnęła tłum rodzimych gwiazd. Motywem przewodnim tegorocznej imprezy było Las Vegas, co dało celebrytom niemałe pole do popisu. Na gali nie mogło oczywiście zabraknąć Dody.

Jak zawsze, zadbała o to, by dzięki wyjątkowej stylizacji błyszczeć na czerwonym dywanie najjaśniej. Pojawiła się więc w efektownej, czarno-złotej kreacji. Fantazyjnie zaprojektowana suknia rzeczywiście robiła niemałe wrażenie.

Piosenkarka postanowiła pochwalić się nią także na swoim profilu na Instagramie. Opublikowała zdjęcie z wielkiego wyjścia, na którym pozuje z mężem. Tradycyjnie, fani nie szczędzili jej komplementów. Zwrócili jednak uwagę, że nie tylko ona prezentowała się tego wieczora wyjątkowo.

WP

Internauci nie tylko docenili elegancką stylizację męża Dody, ale też jego nową fryzurę. Większość z nich uznała, że z ogoloną głową Emil prezentuje się zdecydowanie korzystniej. "Zdecydowanie lepiej wygląda teraz twój mąż", "Super wygląda, odmłodziło go", "Zupełnie inny facet! Przepiękna para", piszą internauci.

A wam jak się podobają państwo Stępień w wieczorowej odsłonie?

Polub WP Gwiazdy
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP