Trwa ładowanie...
Doda

Doda ponownie wyjdzie za mąż. Znalazła okazję, żeby znowu pochwalić się ślubem

Miesiąc temu Doda w tajemnicy przed całym światem zmieniła nazwisko na "Stępień". Bardzo szybko zaczęła chwalić się swoim "sekretem". O jej ślubie wiemy już wszystko - i to od niej samej. Teraz swoją ceremonię chce odwzorować podczas "Polsat Super Hit festiwal".

Share
Doda ponownie wyjdzie za mąż. Znalazła okazję, żeby znowu pochwalić się ślubem
Źródło: East News, Fot: East News
d2fc5gp

Zarzekała się, że już nigdy więcej się nie zakocha, aż potajemnie wyszła za mąż. Wkrótce po bajecznym ślubie w Hiszpanii, z ceremonii zrobiła medialne widowisko. Szczegółami na temat tego wyjątkowego dnia Doda zasypuje nas do dzisiaj.

9 maja odbyła się konferencja "Polsat super Hit Festiwal", podczas której poznaliśmy artystów, którzy swoje show zaprezentują na sopockiej scenie. Koncert okazuje się być kolejną okazją do tego, aby nikt nie pominął faktu, że Doda nie jest już singielką. Na deskach sopockiej sceny, piosenkarka planuje odwzorować swój hiszpański ślub.

Scenografia, która będzie towarzyszyła jej na festiwalu, ma zostać przepełniona ślubną symboliką. Dodzie marzy się, aby nikt nie zapomniał tego widowiska. – Już zapowiedziała współpracownikom, że pierwszy duży telewizyjny występ po ślubie ma być wyjątkowy. Wszyscy pracują w pocie czoła, by sprostać jej wymaganiom – powiedziała informatorka "Faktowi". Niewykluczone, że na scenie nie zabraknie męża Dody - Emila Stępnia, który bierze czynny udział w jej medialnym życiu.

d2fc5gp

Informacje na temat "ślubnego koncertu" są tym bardziej prawdopodobne, iż Doda w swoim repertuarze ma cover Madonny "Like a Virgin". Amerykańska diwa występowała do tego utworu w sukni ślubnej, podczas swojej pierwszej trasy koncertowej.

Repertuar Królowej Polskiej sceny jest bogaty w miłosne ballady, więc koncert w tej tematyce byłby strzałem w dziesiątkę! Szczególnie jej ostatnia płyta "Choni", którą nagrała z zespołem "Virgin" zawiera piosenki, które Doda pisała tuż po rozstaniu z Haidarem. Zarzekająca się w wywiadach, że nie chce nigdy więcej wyjść za mąż, skrycie pragnęła miłości. Ostatnio do sieci wrzuciła teledysk ze swojego ślubu, który zadedykowała ukochanemu.

Nie możemy się doczekać, czym Doda zaskoczy publiczność w Sopocie. Czekacie na jej występ?

d2fc5gp

Podziel się opinią

Share
d2fc5gp
d2fc5gp