Trwa ładowanie...
d2kd2lx

Doda skomentowała film Sekielskich. "To nie księża są pedofilami, tylko pedofile księżmi"

Doda zdecydowanie skomentowała film "Tylko nie mów nikomu". Nie ukrywa,że dokument zrobił na niej wrażenie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Doda
Doda (Instagram.com)
d2kd2lx

Film braci Sekielskich wzbudza ogromne zainteresowanie. Telewizja WP i TVN pokażą "Tylko nie mów nikomu". Na YouTubie dokument zobaczyło już ponad 18 mln widzów. Wiele osób publicznych odniosło się do tego, co w swoim dziele pokazali Sekielscy. Teraz głos zabrała Doda, która deklaruje, że jest osobą mocno wierzącą.

ZOBACZ: "Tylko nie mów nikomu": ofiary rozklejały się na planie. Wszystko poprzedzały godziny rozmów

- Uważam, że bardzo dobrze, że ten film powstał. Niestety obawiam się, że jest taka wrzawa. Z pozoru odbiór pozytywny na zasadzie, że „ojej” zmienimy coś. Ale obawiam się, że to tylko jest kwestia przedwyborczych chęci, boje się, że nic z tym jednak się nie stanie - powiedziała Doda w rozmowie z portalem przemabitni.pl.

d2kd2lx

Rabczewska przyznała również, że jej mąż jest osobą bardzo religijną, ale film Sekielskich zrobił na nim ogromne wrażenie.

- Mój mąż jest bardzo religijną osobą. On chodzi co niedzielę do kościoła i wydawać by się mogło, że osoby religijne będą cały czas odrzucać ten temat i trzymać się strony Kościoła, a wcale tak nie jest. Ktoś kto ma poukładane w głowie, ma empatię, kocha ludzi to odbierze ten film tak jak odbierze.

Wokalistka stwierdziła również, że to nie "księża są pedofilami, tylko pedofile zostają księżmi". Doda podkreśliła, że powinna być ostrzejsza selekcja przy wybieraniu kandydatów na duchownych.

Zgadzacie sięz jej opinią?

d2kd2lx

Podziel się opinią

Share

d2kd2lx

d2kd2lx