ycipk-2nzfug
News

Doda wydała 100 000 zł na teledysk

Podziel się
Doda wydała 100 000 zł na teledysk
ycipk-2nzfug

Wyjątkowa oprawa koncertów, stroje, układy taneczne, no i oczywiście teledyski... Jak dowiedział się Fakt, na najnowszy z nich gwiazda wydała ponad 100 tysięcy złotych!

Doda chciała, by klip zwiastujący płytę „The Seven Temptations” (czyli „Siedem pokus”) był niepowtarzalny, drapieżny i miał bardzo dużo efektów specjalnych. Plan wypalił. Akcja teledysku dzieje się między innymi w mrocznej kostnicy, gdzie gwiazda przemienia się w anioła śmierci, dosiada jednego z nieboszczyków i wydłubuje mu oko. Wcześniej widzimy między innymi scenę, na której z ust wokalistki wypływa krew, która ścieka po całym jej ciele. Szokujące? Owszem, ale też szokująco drogie.

Jak dowiedział się Fakt, teledysk kosztował ponad 100 tysięcy. Zdjęcia do niego powstały w Serbii.

ycipk-2nzfug

– Teledysk kręciliśmy w Belgradzie przez całe dwa dni, a nawet można powiedzieć, że przez dwie doby, bo prawie wcale nie spaliśmy – opowiada menedżer Dody, Jarosław Burdek. Opłacało się, bo efekt jest godny pochwały.

Nie jest tajemnicą, że Doda chce zaistnieć za granicą. Dlatego też piosenkę „Bad Girls”, do której nagrała odważny klip, zaśpiewała zarówno w języku polskim jak i angielskim.

– Chcemy, by o Dodzie było głośno poza Polską – potwierdza menedżer gwiazdy. Dobrze doinwestowany teledysk na pewno jest dobrym krokiem w tym kierunku!

(fakt/BZe)

ycipk-2nzfug

Polecamy w wydaniu internetowym fakt.pl:

Dekolt aktorki "Och, Karol 2". Której?

Polub WP Gwiazdy
ycipk-2nzfug
ycipk-2nzfug