Trwa ładowanie...
d3xdq9o

Doda wygrała z Haidarem. Sąd uwierzył w sprytną argumentację piosenkarki

Dorota Rabczewska nie zamierza odpuścić Emilowi Haidarowi. Choć niedawno w blasku fleszy pojawiła się na przesłuchaniu w prokuraturze, wciąż twierdzi, że to były narzeczony był jej oprawcą. Doda właśnie odniosła pierwszy sukces. Jeden z warszawskich sądów oczyścił ją z zarzutów o zniesławienie biznesmena.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Emil Haidar z Dodą
Emil Haidar z Dodą (Instagram.com)
d3xdq9o

Obrońca Rabczewskiej, mec. Adam Gomuła, w rozmowie z "Super Expressem" pochwalił się, że jego klientka została uniewinniona.

Jak się okazuje, piosenkarka sprytnie wybroniła się przed sędzią, który spytał ją o kilka medialnych wypowiedzi, w których oczerniała swojego byłego partnera. Artystka przyznała, że "nie mówiła o Emilu, a o kimś zupełnie innym”.

Emil robił wszystko, by udowodnić, że wypowiedzi Dody popusły jego reputację i naraziły jego biznes na straty. Niestety nie udało się mu przekonać sądu do swoich argumentów.

d3xdq9o

- Dopóki Pan Minister Ziobro nie zrobi porządku z sądami, dopóty kryminaliści będą uniewinniani… Ale skoro twierdzi, że nie mówiła o mnie…- powiedział biznesmen w rozmowie z tabloidem.

Ostatnio Rabczewska chwaliła się, że Haidar założył jej aż sześć spraw. Jak myślicie, czy uda się jej również wygrać kolejne?

Oglądaj swoje ulubione programy za darmo na komputerze, telefonie i telewizorze! Sprawdź WP Pilot!

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

d3xdq9o

Podziel się opinią

Share
d3xdq9o
d3xdq9o