Trwa ładowanie...

Doda wyjeżdża do Stanów Zjednoczonych. Dłuższe rozstanie z mężem?

Doda nie odstępuje swojego męża na krok, odkąd pobrali się w Hiszpanii. Tym razem jednak para rozstanie się na dłużej, gdyż wokalistka udaje się w podróż do Stanów Zjednoczonych.

Doda wyjeżdża do Stanów Zjednoczonych. Dłuższe rozstanie z mężem?Źródło: East News
d98oyd5

Doda wyjeżdza do Stanów Zjednoczonych. Dłuższe rozstanie z mężem?

Prawdopodobnie będzie to pierwsze dłuższe rozstanie się Dody z mężem. Doda dotychczas towarzyszyła Emilowi Stępniowi w każdej podróży. Para wyjechała razem nawet Zjednoczonych Emiratów Arabskich, by obejrzeć plenery do filmu „Dziewczyny z Dubaju” produkowanych przez Stępnia. On również pomagał swojej żonie, gdy organizowała wielki koncert „#Artyści Przeciw Nienawiści” w Łodzi.

Tym razem jednak ich małżeństwo czeka dłuższa rozkłąka. Na początku sierpnia gwiazda wylatuje do Stanów Zjednoczonych. W jakim celu?

- Razem z zespołem Virgin zagramy koncert w Chicago. Patrycja Kujawa uszyła mi na tę okazję piękną, lateksową, czerwoną suknię z trenem. Będę też lepić pierogi na polskim festiwalu. W Chicago mam sporo przyjaciół i już dotarły do mnie wieści, że szykują oni dla mnie spóźnioną imprezę imieninową. Spotkam się z nimi i trochę odpocznę - powiedziała Doda w rozmowie z “Fleszem”.

d98oyd5

Czemu tym razem Emil Stępień nie będzie towarzyszyć żonie? Mężczyzna ponoć musiał zostać w Warszawie, ponieważ ma pełno obowiązków jako producent filmowy.

d98oyd5
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d98oyd5