Trwa ładowanie...
dzk26x0

Doda zagra w nowym filmie wyprodukowanym przez jej męża. Podpisali kontrakt

Gwiazda polubiła aktorstwo. Tak bardzo, że teraz zagra w kolejnym filmie. Nie zamierza jednak rezygnować z muzyki, lecz ze zdwojoną siłą wraca na salony.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Są parą nie tylko w życiu, ale i w pracy
Są parą nie tylko w życiu, ale i w pracy (East News)
dzk26x0

W kwietniu Doda zaskoczyła fanów publikacją w mediach społecznościowych, że 14 kwietnia wzięła ślub. Wybrankiem serca okazał się producent filmu "Pitbull. Ostatni pies”, Emil Stępień.

Informacja była o tyle ciekawa, że wyszła na jaw dopiero po fakcie, a ślubne plany były trzymane w tajemnicy do ostatniej chwili. Teraz Doda pochwaliła się na Instagramie zdjęciem, na którym wraz z małżonkiem podpisują kontrakt na produkcję filmową.

"Razem z mężem podpisaliśmy kolejny kontrakt na film- napisała pod zdjęciem.

Niecierpliwie czekamy na tytuł filmu, w którym znów będziemy mogli oglądać gwiazdę. Przypomnijmy że w jednym z wywiadów przed premierą "Pitbulla", prosiła fanów, by byli dla niej łaskawi. Jak się okazuje, Doda nie tylko się spodobała widzom ale sama poczuła aktorki zew. Niewątpliwie małżeństwo z producentem filmowym znacznie ułatwi sprawę.

41-letni Emil Stępień do tej pory wyprodukował sześć filmów, w tym trzy części "Pitbulla", oraz serial "Służby specjalne".

dzk26x0

Podziel się opinią

Share

dzk26x0

dzk26x0