Trwa ładowanie...
d1wviku

Doda zaprasza wszystkie dziewczyny na casting do filmu. "Wszystkie ładne i z charakterem"

"Dziewczyny z Dubaju" to film, za produkcję którego odpowiadają Doda i jej mąż Emil Stępień. Wokalistka jest bardzo zaangażowana w projekt i to jemu poświęca ostatnio najwięcej czasu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Doda zrobiła sobie przerwę od sceny muzycznej. Teraz angażuje się w film
Doda zrobiła sobie przerwę od sceny muzycznej. Teraz angażuje się w film (ONS.pl)
d1wviku

Za kamerą stanie Maria Sadowska, która do tej pory zrealizowała juz kilka filmów, m.in.: biografię Michaliny Wisłockiej "Sztuka kochania" czy "Dzień kobiet". Przy filmie współpracuje z Mitją Okornem, który jest pomysłodawcą i współautorem scenariusza na podstawie książki Piotra Krysiaka.

Zobacz wideo: Doda miażdży Vegę

"W związku z licznymi zapytaniami, chciałabym zaprosić was w imieniu swoim i reżyserki Marii Sadowskiej na dzień otwarty castingu do "Dziewczyn z Dubaju". Zapraszam! To jest ostatni dzień castingów" - powiedziała Doda w krótkim nagraniu na instagramowym profilu.

W odpowiedzi fanki zaczęły pytać o wymagania. Były ciekawe, czy muszą spełniać jakieś konkretne standardy aby pojawić się na castingu: "Czy dziewczyna z tatuażami i lekko poprawiona też może wziąć udział?" - padały pytania, na które Doda cierpliwie odpowiadała:

d1wviku

"Wszystkie ładne i z charakterem" - napisała.

Książka Piotra Krysiaka ujawniła kulisy afery dubajskiej z 2015 r., dotyczącej zorganizowanej prostytucji Polek z arabskimi klientami. Autor opisał, jak wyglądał proceder werbowania celebrytek do towarzystwa dla arabskich szejków. Premiera filmu nie jest jeszcze znana.

Zobacz też: Doda pokazała zdjęcie z młodości. Różnice widoczne jak na dłoni

d1wviku

Podziel się opinią

Share

d1wviku

d1wviku