ycipk-4eil4h

Doda zawiesza trasę koncertową z powodu choroby w rodzinie. Wiemy, kiedy wróci

Kłopoty rodzinne pokrzyżowały plany zawodowe Dody. Artysta ogłosiła, że bliska jej osoba zachorowała na nowotwór. Stało się to tydzień przed wielkim koncertem w Warszawie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Doda zawiesiła karierę
Doda zawiesiła karierę (East News)
ycipk-4eil4h

To miało być wielkie show. Bilety szybko się wyprzedały, a Doda zapewniała, że będzie to wyjątkowy koncert. 21 marca miała wystąpić na warszawskiej hali Torwar razem z Orkiestrą Symfoniczną w ramach promowania nowego albumu "Dorota". Wszystko było już dopięte na ostatni guzik, gdy okazało się, że gwiazda musi odwołać wydarzenie.

"Niestety nie mam dobrych informacji. W mojej rodzinie pojawił się nowotwór. Z przykrością muszę przełożyć najbliższe aktywności zawodowe na późniejszy czas. Proszę o wyrozumiałość i wsparcie" - napisała na Facebooku artystka.

ycipk-4eil4h

Fani natychmiast pospieszyli ze słowami otuchy i zapowiedzieli, że będą czekać na powrót Dody. Okazuje się, że ten nastąpi najwcześniej w maju.

Na stronie organizatora pojawiła się nowa data koncertu, 19 maja. Bilety kupione na marcowy występ zachowują ważność.

Facebook.com
Podziel się

Doda cztery lata temu wspierała mamę w walce z chorobą nowotworową. Tym razem nie powiedziała, czy chodzi o Wandę Rabczyńską, czy innego członka rodziny.

ycipk-4eil4h
Polub WP Gwiazdy
ycipk-4eil4h
ycipk-4eil4h
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-4eil4h