Trwa ładowanie...
d2utfxa
News

Doda zażartowała z Kingi Rusin i jej wpisu o imprezie z Adele

Kinga Rusin jest na językach wszystkich. Jej wpis o imprezie z hollywoodzkimi gwiazdami stał się pożywką dla internautów, którzy robią sobie z niego żarty i tworzą memy. Również Doda uznała całą sytuację za zabawną.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Doda zakpiła z Kingi Rusin
Doda zakpiła z Kingi Rusin (East News, Fot: East News)
d2utfxa

Kinga Rusin była jedną z polskich gwiazd, która wybrała się do Los Angeles na Oscary 2020. Po uroczystej gali została zaproszona na imprezę Jaya-Z i Beyonce, gdzie balowała z największymi gwiazdami z branży filmowej i muzycznej.

Polska prezenterka upamiętniła to wydarzenie robiąc sobie wspólne zdjęcie z Adele, które obiegło sieć i zagraniczne portale.

Z obszernej relacji Rusin wynikało, że odbyła długą dyskusję z Adele na temat butów. Oprócz tego poznała też Rihannę, pobrała darmową lekcję tańca u Jaya-Z oraz została nakarmiona pizzą przez Charlize Theron. Dodatkowo otrzymała spory komplement ze strony Beyonce, która doceniła brokatowy garnitur Kingi.

d2utfxa

"W ŁÓŻKU Z OSKAREM". Blanka Lipińska: Nigdy nie będę matką

Sytuacja opisywana przez Kingę spotkała się z licznymi reakcjami. Nie wszystkie są wyrazem podziwu. W sieci roi się od obrazków, które wyśmiewają wpis dziennikarki.

I choć Kinga Rusin postanowiła usunąć wpis ze względu na zbyt duże zainteresowanie, które ją przytłoczyło, to w internecie nic nie ginie.

d2utfxa

Do całej sytuacji postanowiła odnieść się również Doda. Pod jej ostatnim zdjęciem, na którym jest dość wyraziście ucharakteryzowana, jeden z fanów zapytał:

- Wracasz z party z Kingą Rusin i Beyonce?

- Nie, postanowiłam zostać i dłużej tańczyć za rękę z Leonardo - odpisała Doda.

d2utfxa

Podziel się opinią

Share
d2utfxa
d2utfxa