Trwa ładowanie...
d1p1um1

Dolina Charlotty: słynny Cyrk Eloize zawita do Polski

Po raz pierwszy w Polsce SHOW SALOON Cyrku Eloize będzie można zobaczyć w amfiteatrze Doliny Charlotty już 7 lipca 2019. Start 20:00, Otwarcie bram 18:00. Support – Mimello Artyści do Usług! (półfinaliści MamTalent)
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Cyrk Eloize ma na swoim koncie ponad 4000 występów na całym świecie
Cyrk Eloize ma na swoim koncie ponad 4000 występów na całym świecie (Materiały prasowe)
d1p1um1

Inspirowane bogatym dziedzictwem Dzikiego Zachodu, Saloon przenosi publikę w zadymione centrum pustynnego miasteczka na dzikim zachodzie. Otwórzcie drzwi tej karczmy i zabierzcie całą rodzinę na szaloną, muzyczno - akrobatyczną przygodę! Scena aż huczy i buzuje od zarażającej energii i oszałamiających popisów akrobatycznych aż 11 najlepszych światowych cyrkowców, występujących przy granej na żywo muzyce Patsy Cline i Johnnego Casha, co razem daje napakowaną humorem, emocjonalną teatralno – cyrkową komedię w wykonaniu Cyrku Eloize.

Zobacz też: 13. Festiwal Legend Rocka: The Australian Pink Floyd

Przygotujcie się na totalny odlot, wart najlepszych westernów! Utrzymany w teatralnej konwencji nowego cyrku SALOON to potężna dawka emocji, zapierających dech w piersiach popisów akrobatycznych, granej na żywo muzyki – ale też historia miłosna, która chwyta za serce, bawiąc przy tym do łez. Skoki przez lasso, koło cyr, akrobacje na trapezach, czy korean plank to tylko niektóre z cyrkowych popisów, które będzie można zobaczyć.

d1p1um1

Zobacz też: Polskie gwiazdy na dziesięciolecie hotelu Dolina Charlotty Resort & SPA

W ciągu ostatnich 24 lat Kanadyjski Cyrk Eloize przemierzał świat z 11 przedstawieniami i ponad 1000 mniejszych performance’ów. Ponad 4000 występów na całym świecie, w ponad 500 miastach i 40 krajach, zdołało oczarować swoją oryginalnością, emocjami, oraz poetyką bez mała 3 miliony widzów!

   Materiały prasowe

Sprzedaż biletów rusza dziś (13.03.2019) o godzinie 12:00. Bilety można nabyć na: kupbilecik.pl, eventim.pl, ebilet.pl i biletyna.pl

d1p1um1

Podziel się opinią

Share

d1p1um1

d1p1um1