Trwa ładowanie...

Dominika Figurska miała umrzeć. Jej matka usłyszała: "Jest pani młoda, będzie pani miała jeszcze dzieci"

Na niedawnym spotkaniu rekolekcyjnym z elbląską młodzieżą aktorka Dominika Figurska podzieliła się dramatyczną historią z przeszłości.

Dominika Figurska miała umrzeć. Jej matka usłyszała: "Jest pani młoda, będzie pani miała jeszcze dzieci"Źródło: AKPA
d667qcx
d667qcx

- Urodziłam się jako wcześniak, tu w Elblągu, i lekarze nie dawali mi większych szans na przeżycie. Do mojej mamy lekarz powiedział: jest pani młoda, będzie pani miała jeszcze dzieci... I moja mama w tym szpitalu padła na kolana i zaczęła prosić Matkę Bożą o ocalenie mojego życia - relacjonuje "Super Express" wystąpienie aktorki.

ZOBACZ TEŻ: polskie gwiazdy, które mają zaskakująco dużo dzieci:

Mała Figurska wylądowała w inkubatorze, gdzie spędziła kilka tygodni. Lekarze nie dawali jej zbytnich szans na normalne życie.

d667qcx

- Jednak dzięki ciężkiej pracy moich rodziców, ponieważ wykonywali ze mną, jako niemowlakiem, bardzo żmudne ćwiczenia dzień w dzień, okazało się, że nie jestem upośledzona, jestem zdrowa i szczęśliwa, chociaż to nie nastąpiło od razu.

Aktorka "M jak miłość" przyznała też, że początkowo jej dzieciństwo nie było różowe. Miała straszną wadę wzroku, nie miała zębów, musiała przyjmować żelazo w płynie. Ale z czasem wszystko się unormowało. Dziś nie ma śladu po tamtych czasach.

Dominiki Figurska jest matką piątki dzieci. Jest znana ze swoich konserwatywnych poglądów. Pod koniec października zdobyła mandat w wyborach do Sejmiku Województwa Mazowieckiego z ramienia PiS-u.

W 2016 r. zagrała w filmie "Smoleńsk". Rok później mogliśmy ją oglądać w "Dwóch koronach" opowiadających o życiu ojca Maksymiliana Kolbe.

d667qcx
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d667qcx