Dominika Figurska urodziła piąte dziecko!
None
Dominika Figurska, Michał Chorosiński
Ukrywała to dwa miesiące.
Dominika Figurska i Michał Chorosiński zostali po raz piąty rodzicami. 29 kwietnia na świat przyszedł syn, któremu dali na imię Jan Paweł na cześć polskiego papieża. Aktorka miała sporo obaw przed porodem, ale wszystko skończyło się dobrze.
Dominika Figurska
Jan Paweł urodził się dwa dni po kanonizacji polskiego papieża. Dominika i Michał uważają, że to znak z góry. Nie pierwszy raz zresztą mówią o cudzie w swoim życiu.
Dominika Figurska i Michał Chorosiński z dziećmi
Za nimi kryzys w związku oraz lęk o trzecią ciążę. Lekarze proponowali nawet aborcję ze względu na przypuszczenie, że dziecko może się urodzić z zespołem Downa. Para ostatecznie nie zdecydowała się na ten krok. Dzięki temu ich syn Józio jest dzis zdrowym i prawidłowo rozwijającym się dzieckiem.
Dominika Figurska z synem
Figurska nie ukrywa, że piąta ciążą też nie była dla niej zupełnie spokojna.
Przy piątym maleństwie towarzyszyło mi mnóstwo obaw. Kiedy synek urodził się zdrowy, był to dla mnie kolejny cud! - powiedziała Rewii.
Dominika Figurska i Michał Chorosiński z dziećmi
Przed ślubem Michał i Dominika żartowali, że będą mieli pięcioro dzieci. Plan został zrealizowany. Myślicie, że to faktycznie koniec?