Trwa ładowanie...
dlvosnw

Dominika Figurska została radną PiS-u. Gwiazda "M jak miłość" zaczęła karierę polityczną

Figurska nigdy nie ukrywała prawicowych poglądów. Celebrytka do tego stopnia wierzy w swoje ideały, że postanowiła wejść w świat polityki. Jak się okazuje, z powodzeniem.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Dominka Figurska została radną
Dominka Figurska została radną (ONS.pl)
dlvosnw

Dominika Figurska zaistniała w show-biznesie dzięki roli w popularnym serialu "M jak miłość", ale nigdy nie weszła do pierwszej ligi polskich gwiazd. Jej kariera nabrała rozpędu dopiero dzięki sympatyzowaniu z obecnym obozem sprawującym władzę. Figurska stała się częstym gościem rozmaitych programów produkowanych przez TVP, współprowadziła też weekendowe wydania "Polska na dzień dobry" w Telewizji Republika. Wystąpiła nawet w filmie fabularnym. Zagrała wdowę smoleńską w osławionej ekranizacji katastrofy 10 kwietnia.

Aktorka w wywiadach często opowiadała o gorliwej wierze w Boga i przywiązaniu do tradycyjnych wartości. Postanowiła założyć nawet swój portal internetowy "Dziecko i Figura", na którym w katolickim duchu "edukuje" odbiorców. Sporym echem w mediach odbił się artykuł, w którym Figurska twierdzi, że kobieta może uniknąć zapłodnienia, oddając mocz po stosunku.

Dominika sympatyzuje z prawicą do tego stopnia, że sama postanowiła ubiegać się o urząd radnej z ramienia Prawa i Sprawiedliwości. Okazuje się, że aktorce udało się uzyskać mandat w wyborach do Sejmiku Województwa Mazowieckiego. Otrzymała 22 101 głosów w 7 okręgu.

dlvosnw

Wróżycie jej błyskotliwą karierę w polityce?

dlvosnw

Podziel się opinią

Share
dlvosnw
dlvosnw