Trwa ładowanie...
d1gmdny

Dominika Gawęda wzięła ślub! Jaką suknię wybrała?

Wokalistka wyszła za mąż za Macieja Szczepanika, z którym związana była od trzech lat. Zakochani swoim uczuciem nie chwalili się przed światem, chronili swoją prywatność, nie pojawiali się razem na imprezach show-biznesowych. Dopiero kilka miesięcy temu okazało się, że planują ślub i wesele. 29 lipca przysięgli sobie miłość i wierność, wyglądając przy tym perfekcyjnie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Dominika Gawęda
Dominika Gawęda (Instagram.com)
d1gmdny

Młodej parze dopisała pogoda. To dobrze, bo uroczystość odbyła się na świeżym powietrzu. Ślub cywilny robił wrażenie - zamiast zamkniętej sali Gawęda i Szczepanik wybrali park, na trawniku stanęła kwiatowa pergola, nie zabrakło kryształowych ozdób, posypały się płatki kwiatów.

Dominika ubrana była w lekką, prostą kreację, która wyszła spod ręki Violi Piekut, w ostatnim czasie jednej z ulubionych projektantek gwiazd. Sama Viola również obecna była na ślubie. Tuż przed wyjazdem na uroczystość na swoim instagramowym profilu pochwaliła się "imprezowym" wdziankiem (zerknijcie TUTAJ). Postawiła na zmysłowy kostium ze spodniami. Choć był bardzo jasny, Piekut raczej nie groziło pomylenie z panną młodą, jednak niektórzy mogliby uznać wybór projektantki za złamanie niepisanej reguły - biel jest zarezerwowana tylko dla kobiety, która właśnie bierze ślub.

Gawęda wybrała romantyczny wizerunek. I choć na scenie lubi zaskakiwać oryginalnymi połączeniami, wyszukanymi dodatkami, tym razem zdecydowała się na bezpieczną opcję. Piosenkarka wielokrotnie bywała krytykowana za krzykliwy, nieco kiczowaty styl, wytykano jej liczne modowe wpadki - tych przez lata kariery uzbierało się naprawdę wiele. W dniu ślubu wyglądała jednak przepięknie! Prostą suknię uzupełniła jedynie delikatną przepaską założoną na rozpuszczone, gładko uczesane włosy. Uwagę przyciągał spory bukiet z jasnych kwiatów.

Pan młody, młodszy od wybranki o 4 lata, nie ustępował jej elegancją. Pokazał się w klasycznym, czarnym smokingu, białej koszuli i muszce. Do tego czarne lakierki.

d1gmdny

Zdjęciami z ceremonii pochwalili się sami małżonkowie. Najpierw Maciej dodał kompilację na instagramowy profil zespołu Pectus, w którym jest gitarzystą. Niedługo później ujęcia znalazły się na koncie Blue Cafe, w którym śpiewa Dominika.

Ślub i wesele odbyły się w Woli Chojnata, pomiędzy Łodzią a Warszawą, gdzie znajduje się piękny Pałac Chojnata. W jednym z wywiadów piosenkarka przyznała, że wydarzenie będzie bajkowe.

Dominika Gawęda nie chciała dzielić się szczegółami dotyczącymi ślubu. "Miłość nie jest na sprzedaż" - mówiła.

Dominika Gawęda z mężem i gośćmi Facebook.com
Dominika Gawęda z mężem i gośćmi (Facebook.com)
icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

d1gmdny

Podziel się opinią

Share
d1gmdny
d1gmdny