Trwa ładowanie...
d2be79a

Dominika Grosicka wygląda bosko. Pochwaliła się nowym zdjęciem

Dominika Grosicka jest jedną z WAGs, która żyje w cieniu męża. Kobieta nie ma potrzeby brylowania w mediach i skupia się na życiu rodzinnym. Czasami robi jednak wyjątek i publikuje coś na Instagramie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Dominika Grosicka
Dominika Grosicka (ons.pl)
d2be79a

Dominika Grosicka jest żoną Kamila Grosickiego. Od wielu lat pojawia się na meczach i koleguje się z najpopularniejszymi żonami piłkarzy. Wielokrotnie widzieliśmy ją na imprezach w towarzystwie Anny Lewandowskiej czy Mariny.

Grosicka jednak nie zabiega o uwagę mediów. Skupia się na wychowywaniu dzieci i życiu rodzinnym. Nie epatuje życiem prywatnym i nie przychodzi na medialne imprezy. Nie da się ukryć, że jest też jedną z najpiękniejszych WAGs.

ZOBACZ: Grosicka cała na szaro wybrała się do ciastkarni

Ostatnio pochwaliła się zdjęciem na Instagramie, na którym wygląda świetnie! Satynowa spódnica i top ze zmysłowymi wycięciami podkreśliły perfekcyjną figurę Dominiki Grosickiej.

d2be79a

Przeczytaj: Dominika Grosicka wygina się na piachu. Tak bawi się w Dubaju

WAG regularnie ćwiczy, co relacjonuje w mediach społecznościowych. Bardzo dba też o to, co je. Na Instagramie czasami dzieli się przepisami, które pozwalają jej utrzymać doskonałą formę. Swego czasu Dominika Grosicka jeździła też na obozy organizowane przez Annę Lewandowską.

Nic dziwnego, że wygląda tak dobrze!

d2be79a

Podziel się opinią

Share
d2be79a
d2be79a