Trwa ładowanie...
d7v4wob

Dominika Gwit: "TAK - jestem gruba. NIE - nie promuję otyłości".

Aktorka nie wytrzymała i szczerze wyznała, co myśli o medialnych przekazach dotyczących jej tuszy. "Po prostu na tę otyłość choruję. I czasem mam siłę i ochotę z nią walczyć, a czasem nie"- wyznała celebrytka.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Gwit zamieściła emocjonalny wpis w sieci
Gwit zamieściła emocjonalny wpis w sieci (ONS.pl)
d7v4wob

Za sprawą walki z nadwagą Dominika Gwit często była bohaterką kolorowej prasy i portali plotkarskich. W programie "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami" widzowie mogli się przekonać o tym, że jest ona osobą z fantastycznym poczuciem humoru i ma do siebie ogromny dystans. Okazuje się jednak, że czasem nawet Gwit traci cierpliwość. Celebrytka opublikowała na Instagramie emocjonalny wpis dotyczący otyłości.

"TAK - jestem gruba, TAK - jestem szczęśliwa, TAK - mam do tego prawo, TAK - będę o tym mówić głośno! NIE - nie zamknę się w domu, bo ktoś uważa, że skoro z niego wychodzę, to promuję otyłość, NIE - nie promuję otyłości! Po prostu na tę otyłość choruję. I czasem mam siłę i ochotę z nią walczyć, a czasem nie. I nie znaczy to, że jestem gorsza. Wręcz przeciwnie - uważam się za silną, mądrą i piękną kobietę, która kocha i jest kochana!" - napisała aktorka na Instagramie (pisownia oryginalna). "Żyję i uwielbiam to moje życie!" - dodała.

Myślicie, że Gwit jest dobrym wzorem dla kobiet walczących z nadwagą?

d7v4wob

Podziel się opinią

Share

d7v4wob

d7v4wob