Trwa ładowanie...

Dominika Gwit wyjechała w podróż poślubną. Mąż zabrał ją na Wyspy Kanaryjskie

Dominika Gwit to prawdziwa szczęściara. Niedawno poślubiła miłość swojego życia, a teraz mąż zabrał ją na egzotyczne wakacje. To pierwszy romantyczny wyjazd pary jako małżeństwa.

Dominika Gwit wyjechała w podróż poślubną. Mąż zabrał ją na Wyspy KanaryjskieŹródło: Instagram.com, fot: Instagram
d2w0rlg
d2w0rlg

Dominika Gwit bardzo chętnie pokazuje swoje życie prywatne w mediach społecznościowych. Ostatnio w sieci królują zdjęcia przepełnione szczęściem. Kilka tygodni temu aktorka powiedziała sakramentalne "tak" Wojciechowi Dunaszewskiemu. Teraz mąż zabrał ją na egzotyczne wakacje.

Stanek tłumaczy się z ujawnienia ślubu Gwit!

Dominika Gwit do samego końca pragnęła, żeby jej ślub był tajemnicą. Nie chciała bowiem, żeby w najważniejszym dniu w jej życiu, media odzierały ją z prywatności. Za to teraz, kiedy jest już po wszystkim, jej profile w sieci to prawdziwy miłosny pamiętnik. Zdjęcia zakochanych i długo, długo nic... Trzeba jednak przyznać, że fotki z podróży poślubnej robią wrażenie.

Ostatnio para pozowała na okładce "Gali". Był to ich pierwszy małżeński wywiad. Teraz przeżywają miesiąc miodowy. Nie brakuje im wrażeń.

Dominika Gwit i Wojciech Dunaszewski wylecieli w podróż poślubną do Teguise na Wyspach Kanaryjskich. Na Instagramie aktorki roi się od zdjęć ze słonecznego kurortu.

Instagram.com
Źródło: Instagram.com, fot: Instagram

"Buenos dias!" - pozdrowiła Dominika fanów pod jednym ze zdjęć.

Dominika Gwit z mężem Instagram.com
Dominika Gwit z mężem Źródło: Instagram.com

Parze życzymy udanych wakacji w Hiszpanii!

d2w0rlg
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2w0rlg