Trwa ładowanie...
d179y2w

Dominika Gwit zrobiła szpagat. Wideo podbija sieć

Dominika Gwit ma powody do radości. Specjalnie dla fanów nagrała zaskakujące wideo.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Dominika Gwit zrobiła szpagat
Dominika Gwit zrobiła szpagat (Materiały prasowe)
d179y2w

Dominika Gwit jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Aktorka świętuje na Instagramie swój sukces. Właśnie wybiło jej 100 tys. obserwujących. Z tej okazji gwiazda postanowiła zrobić prezent swoim fanom, o jakim nawet nie śnili. Zaskakujące wideo stanie się hitem sieci.

- Coś nieprawdopodobnego! Jest was tu ze mną 100 tysięcy! Dziękuję! Dziękuję za wspólne radości, uśmiechy, szczęścia, wzruszenia, smutki i pocieszenia. Cieszę się, że ze mną jesteście, dajecie mi dużo energii. Na tę okrągłą liczbę życzę nam wszystkim ciepła w życiu i radości. Takiej prawdziwej, nie wymuskanej na pokaz i poklask. Prawdy w życiu. Bez zawiści. Z miłością. Wasza Domi. Uśmiechajcie się dużo, wtedy łatwiej iść przez życie - napisała.

ZOBACZ: Dominika Gwit "nie w sosie" opuszcza budynek TVP

Do tego opublikowała dość zabawne wideo. Otóż Dominika Gwit postanowiła zrobić szpagat! I wyszło jej to zaskakująco dobrze. Chyba mało kto spodziewał się, że aktorka jest tak giętka. Obserwatorzy są zachwyceni.

- Ale bym chciała być taka gibka - napisała jedna z fanek.
- Jesteś nieziemska.
- Dominika jesteś jedyną w swoim rodzaju.
- Domi, rozbawiłaś mnie na resztę dnia.
- Uwielbiam Panią. Jest Pani wzorem dla innych, tyle energii i uśmiechu w Pani jest.

Przeczytaj: Dominika Gwit opublikowała zdjęcie. Fani zwrócili uwagę na napis

d179y2w

Dominika Gwit zasłynęła dzięki rolom w polskim serialach. Poza tym cała Polska śledziła jej walkę z nadwagą, a potem przemianę i zapewnianie, że gwiazda jednak czuje się lepiej, gdy ma kilka kilogramów za dużo.

d179y2w

Podziel się opinią

Share

d179y2w

d179y2w