Trwa ładowanie...
dominika ostałowska

Dominika Ostałowska o problemach zdrowotnych. Psychoterapia postawiła ją na nogi

Coraz więcej gwiazd otwarcie mówi o załamaniach nerwowych. Jedną z nich jest Dominika Ostałowska. Aktorka przyznała, że w najtrudniejszym momencie życia pomógł jej psychoterapeuta.

Share
Dominika Ostałowska o problemach zdrowotnych. Psychoterapia postawiła ją na nogi
Źródło: Materiały prasowe
d1zcvl7

Była gwiazda "M jak miłość" ostatnimi czasy zmagała się z wieloma problemami. Rozwód, walka z otyłością. W pewnym momencie Ostałowska była bezradna. Ostatecznie zdecydowała się na terapię. Dopiero seria spotkań z ekspertem pomogła wyjść jej na prostą.

- Psychoterapia jest fantastycznym sposobem na radzenie sobie z różnymi trudnymi momentami w życiu. To cenna lekcja, tylko trzeba znaleźć odpowiedniego specjalistę. Nie przed każdym się otworzymy – powiedziała aktorka w rozmowie z "Faktem".

d1zcvl7

Choć Ostałowska uważa, że psychoterapia jest panaceum na większość problemów, ma świadomość, że być może nigdy nie będzie już w pełni szczęśliwa.

- Jeżeli mamy z czymś problem to przeważnie przez to, że w zły sposób postrzegamy pewne sytuacje. Tego uczymy się przez większość życia. Nie da się tego zmienić w tydzień. To bardzo żmudny proces, ale w momencie gdy widzi się efekty, daje to wielką satysfakcję – dodała Dominika Ostałowska w rozmowie z gazetą.

Trzymamy kciuki za powrót do zdrowia!

d1zcvl7

Podziel się opinią

Share
d1zcvl7
d1zcvl7