Trwa ładowanie...
d486sw9

Dominika Ostałowska schudła? Nowe zdjęcie aktorki zaskoczyło fanów

Dominika Ostałowska rzadko zagląda na swoje instagramowe konto, jednak ostatnio pojawiło się tam zdjęcie, które zaszokowało fanów aktorki. Zobaczcie, jak bardzo się zmieniła.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Dominika Ostałowska przeszła na dietę pudełkową, a efekty już są widoczne
Dominika Ostałowska przeszła na dietę pudełkową, a efekty już są widoczne (East News, Fot: East News)
d486sw9

Dominika Ostałowska od wielu lat gra w serialu "M jak miłość". Postać Marty zaskarbiła aktorce sympatię wielu widzów. Wydaje się jednak, że fanów bardziej interesuje zmiana wyglądu Dominiki Ostałowskiej.

Był bowiem czas, kiedy aktorka bardzo przytyła, a następnie schudła. Niestety, została ofiarą znienawidzonego przez wiele osób efektu jo-jo.

Ostatnio Dominika Ostałowska podczas wywiadu dla gazety "Życie na gorąco" przyznała, że przeszła na dietę pudełkową. Zrobiła się również aktywna w mediach społecznościowych. Ostatnio dodała na profilu instagramowym zdjęcie, które pokazuje efekty diety Dominiki Ostałowskiej.

d486sw9

Ponadto aktorka w wywiadzie dla gazety powiedziała, że poddała się wszelkim restrykcjom lekarzy: - Odkąd dobrano mi odpowiednią dietę, której bezwzględnie przestrzegam, mam poczucie, że panuję nad swoim zdrowiem i wyglądem, a przede wszystkim nie chodzę głodna, kiedy moi koledzy z teatru zamawiają pizzę.

Dominika Ostałowska dodała: - Pierwsze efekty już są. Czuję się lżejsza i mam więcej energii do życia i do pracy, poprawił mi się wygląd skóry. Przestałam czuć się osłabiona. Z dnia na dzień jest coraz lepiej.

Gwiazda na co dzień dużo trenuje: - Ćwiczę też w domu na orbitreku. Teraz kiedy się robi ciepło, coraz częściej zaczynam jeździć na rowerze. To dużo ciekawsze niż maszerowanie w miejscu.

d486sw9

Co sądzicie o metamorfozie Dominiki Ostałowskiej?

Podziel się opinią

Share

Bądź z nami na bieżąco

tick Lubię to

na Facebooku


d486sw9

d486sw9
d486sw9