ycipk-3dtz3w

Dominika Tajner i Michał Wiśniewski poszli do mediatora. Chcą przyjaznego rozwodu

O rozwodzie tych dwoje jest głośno od kilku miesięcy. Wszystko wskazywało na to, że Wiśniewski bez słowa wytłumaczenia porzuci swoją czwartą żonę. Teraz jednak czerwonowłosy gwiazdor wraz z Dominiką postanowili rozstać się w przyjacielskich relacjach.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Dominika Tajner i Michał Wiśniewski
Dominika Tajner i Michał Wiśniewski (ONS.pl)
ycipk-3dtz3w

Jakiś czas temu Michał Wiśniewski wręczył swojej żonie pozew rozwodowy, nie uprzedzając jej o swoich zamiarach. Jak ustalił informator "Faktu", para nie chce rozstać się w atmosferze konfliktu.

ZOBACZ TAKŻE: Manuela Michalak: Rodzice wychowali mnie bezstresowo

ycipk-3dtz3w

- Mój mąż złożył pozew rozwodowy. Nie spodziewałam się, że tak to się skończy. To jest dla mnie bardzo trudna sytuacja. Dla każdej znanej osoby zresztą jest to podwójnie trudne - powiedziała trzy miesiące temu w rozmowie z WP żona Michała Wiśniewskiego.

Lider "Ich Troje" napisał ostatnio dla Dominiki piosenkę, w której przeprosił za swoje zachowanie. Ponadto pomagał jej w opiece nad chorym synem, który niespodziewanie trafił do szpitala.

Po tych przejściach czerwonowłosy gwiazdor i jego czwarta żona postanowili rozstać się w przyjaznej atmosferze.

- Mają do siebie ogromny szacunek. Nie ma mowy o wojnie. Ze względu na wspólnie spędzone lata chcą, by ich rozstanie przebiegło jak najmniej boleśnie – zdradza informator "Faktu".

ycipk-3dtz3w

Jeśli wierzyć w te plotki, para zdecydowała się na mediacje z udziałem specjalisty.

– Wiśniewscy stwierdzili, że spotkanie na gruncie bardziej przyjaznym niż sala rozpraw pozwoli im lepiej ustalić wszystkie szczegóły rozwodu – słyszymy.

Polub WP Gwiazdy
ycipk-3dtz3w
ycipk-3dtz3w
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-3dtz3w