Trwa ładowanie...

Dominika Tajner i Michał Wiśniewski rozwiedli się z klasą. Nie będą już komentować swojej relacji

Dominika Tajner i Michał Wiśniewski rozwiedli się. Udało im się dojść do porozumienia już na pierwszej rozprawie.

Share
Dominika Tajner i Michał Wiśniewski rozwiedli się z klasą. Nie będą już komentować swojej relacji
Źródło: East News
d47b4c7

Po 7 latach zakończyło się 4 małżeństwo wokalisty "Ich Troje". Byli partnerzy ustalili wszystko przed rozprawą, dlatego w sądzie zjawili się tylko na kilka minut. Orzeczono rozwód bez winy żadnej ze stron.

Informacja o rozstaniu pary pojawiła się w marcu. Dominika Tajner sama była zaskoczona tym faktem. To Michał Wiśniewski zdecydował, aby złożyć pozew rozwodowy. Mimo że próbował zmienić zdanie i pogodzić się z żoną, ta zamknęła już ten rozdział. Wkrótce potem zaczął spotykać się z nową kobietą. Obecnie spodziewa się narodzin kolejnego potomka.

Zobacz też: Z tymi co się znają - Lech Janerka

Byli małżonkowie usunęli tatuaże ze swoimi imionami. Jednak udało im się zachować przyjacielskie relacje. - Rozejście z klasą to pewna sztuka. Nie zawsze jest to możliwe, ale nam finalnie chyba się udało - napisała Dominika Tajner na Instagramie.

d47b4c7

Michał Wiśniewski nie ma szczęścia do kobiet. Jego pierwsze małżeństwo z wokalistką Magdą Femme zakończyło się po 5 latach. Medialny ślub z Mandaryną, która jest matką jego 2 dzieci: 17-letniego Xaciera i 16-letniej Fabienne, przetrwało tylko 4 lata. Podobnie było z Anną Świątczak, która także urodziła liderowi "Ich Troje" dzieci: 13-letnią Etiennette i 11-letnią Vivienne. Rozstali się po 5 latach. Wobec tego 7-letni związek z Dominiką Tajner był jego najdłuższą relacją miłosną.

Byli małżonkowie ustalili, że nie będą już komentować w mediach swojej wspólnej przeszłości.

d47b4c7

Podziel się opinią

Share
d47b4c7
d47b4c7