Trwa ładowanie...

Dominika Tajner-Wiśniewska dla WP: "Jestem profesjonalistką i bez problemu zapowiem występ Michała"

Dominika Tajner-Wiśniewska skomentowała dla Wirtualnej Polski planowany występ z mężem. 4 sierpnia w Borkach-Kosach rozwodzące się małżeństwo pojawi się na jednej scenie. Zdradziła też nam, komu będzie kibicować w nowej edycji “Tańca z gwiazdami”.

Dominika Tajner-Wiśniewska dla WP: "Jestem profesjonalistką i bez problemu zapowiem występ Michała"Źródło: East News
d44m1sj

Od kilku miesięcy media huczą o rozstaniu wokalisty “Ich troje” z czwartą żoną. Dominika Tajner-Wiśniewska dowiedziała się o złożeniu pozwu rozwodowego już po fakcie. Od tego czasu małżonkowie nie współpracowali razem. Koncert z okazji 20-lecia Blokad Rolniczych, na którym Michał Wiśniewski zagra swoje hity, a jego wciąż obecna żona poprowadzi imprezę, będzie pierwszą okazją do zobaczenia ich ponownie razem.

“Jestem profesjonalistką i bez problemu zapowiem występ Michała” - powiedziała Dominika Tajner-Wiśniewska naszej dziennikarce. Muzyk we wtorek oficjalnie potwierdził swój udział w wydarzeniu, dla którego to nawet odwołał koncert w Świnoujściu.

Rozwodząca się para przez lata pracowała razem. Dominika była menadżerką Wiśniewskiego, dbając o jego karierę i finanse. Od wiadomości o rozwodzie minęło już 5 miesięcy, więc małżonkowie mieli sporo czasu na uporządkowanie swoich spraw zawodowych.

d44m1sj

Dominika Tajner-Wiśniewska powiedziała nam, że w najbliższym czasie widzi siebie w roli prowadzącej imprez. Zadebiutowała w tej roli już rok temu, prowadząc branżową konferencję w Hamburgu. W najbliższą niedzielę pojawi się w Borkach-Kosach i zapowie występ rozwodzącego się z nią męża.

Jak słusznie zauważyła “to potrwa tylko chwilę, wyjdę, zapowiem go i tyle”. Choć małżonkowie utrzymują, że są w dobrych relacjach, nowy związek Michała i jego publiczne transmisje usuwania tatuażu z napisem “Dominika” raczej nie służą pokojowym pertraktacjom rozwodowym. Wygląda na to, że najbliższe spotkanie pary będzie miało wyłącznie zawodowy charakter.

W rozmowie z WP Dominika Tajner-Wiśniewska dodała, że udział w “Tańcu z gwiazdami” był dla niej trudnym, ale satysfakcjonującym doświadczeniem. “Był stres, ale wysiłek fizyczny pomagał w tych chwilach” - wspomina. Przypomnijmy, że tuż po rozpoczęciu show menadżerka gwiazd dowiedziała się o rozwodzie. Napiętą sytuację rodzinną próbowała odreagować na sali tanecznej. Niestety Tajner-Wiśniewska w parze z Wojciechem Jeschke odpadła w 2 odcinku show.

Dominika Tajner-Wiśniewska będzie śledzić poczynania znanych i lubianych w kolejnej edycji “Tańca z gwiazdami”. Zdradziła nam, że będzie trzymać kciuki za zawodnika MMA, Akopa Szostaka. Kulturysta jest mężem trenerki personalnej i zawodniczki bikini fitness Sylwii Szostak, z którą Tajner-Wiśniewska zaprzyjaźniła się na planie programu “Agent- Gwiazdy”.

d44m1sj
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d44m1sj