Trwa ładowanie...

Dominika Tajner-Wiśniewska napisze książkę i będzie motywować kobiety

Dominika Tajner-Wiśniewska to kolejna celebrytka, która chce się dzielić życiową mądrością z czytelnikami. Jest szansa, że z jej książki dowiemy się czegoś nowego o jej zakończonym związku z Michałem Wiśniewskim.

Dominika Tajner-Wiśniewska napisze książkę i będzie motywować kobietyŹródło: ONS.pl
deh4cl5
deh4cl5

Choć para nie ma jeszcze wyznaczonego terminu pierwszej sprawy rozwodowej, ich wspólne życie jest już przeszłością. Wiśniewscy rozstają się po siedmiu latach od ślubu. Dla Michała będzie to czwarty rozwód, a drugi dla Dominiki. Oboje mają dzieci z poprzednich związków - wspólnie tworzyli dużą, patchworkową rodzinę. I to właśnie wątek rodzinny ma być tematem książki Tajner-Wiśniewskiej.

- Chce w niej opowiedzieć o swoich doświadczeniach z życia w rodzinie patchworkowej - mówiła przyjaciółka gwiazdy w rozmowie z "Party".

Pierwsze pytanie, które się nasuwa, to czy Tajner-Wiśniewska będzie w książce zdradzać kulisy jej związku z drugim mężem? Przypomnijmy, że to Michał złożył pozew rozwodowy i oskarżał żonę o "romanse, których nie było".

Obejrzyj: Michał Wiśniewski usuwa tatuaż. "Czekałem trzy lata"

- Prawda jest taka, że w moim małżeństwo od dawna nie było najlepiej. Ale szczerze mówiąc, na początku myślałam, że to tylko kolejny kryzys. Byliśmy ze sobą już dziewięć lat, a w tak długich związkach przecież nie zawsze jest kolorowo - mówiła miesiąc temu.

Informatorka dwutygodnika przyznaje, że w książce Dominiki nie zabraknie wątków związanych z Michałem, ale na szczegóły przyjdzie nam jeszcze poczekać. Pewnym jest, że oprócz pisania książki Tajner-Wiśniewska zajmie się prowadzeniem warsztatów motywacyjnych dla kobiet w różnych zakątkach Polski.

deh4cl5
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
deh4cl5