ycipk-47w2nh

Dominika Tajner-Wiśniewska wyprowadziła się z domu

Małżeństwo Dominiki Tajner-Wiśniewskiej i Michała Wiśniewskiego przechodzi do historii i zakończy się rozwodem. Para nie mieszka już razem.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Dominika Tajner-Wiśniewska i Michał Wiśniewski się rozwodzą
Dominika Tajner-Wiśniewska i Michał Wiśniewski się rozwodzą (East News)
ycipk-47w2nh

Wszyscy myśleli, że relacje między małżonkami układają się dobrze. Tym bardziej, że w wywiadach sami zapewniali, że są szczęśliwi. - Myślałam, że Michał zmądrzał przy Dominice - mówiła nawet "Faktowi" Mandaryna.

Niestety, podobno wszystko miało zmienić się wtedy, gdy żona lidera Ich Troje zgodziła się wziąć udział w "Tańcu z gwiazdami". Wiśniewski miał być strasznie zazdrosny o relacje między żoną a instruktorem tanecznym.

Czytaj także: Michał Wiśniewski rozwodzi się z Dominiką Tajner. Niczego się nie spodziewała

ycipk-47w2nh

W końcu media obiegła wieść, że para się rozwodzi. O złożeniu pozwu przez męża poinformowała sama Tajner-Wiśniewska. - Chciałam wszystko jak najdłużej utrzymać w tajemnicy. No ale już teraz nie ma co ukrywać. Jest mi bardzo przykro - mówiła w rozmowie z WP Teleshow.

Zobacz także: Afera wokół Michała Wiśniewskiego: "On jest strasznym cholerykiem. Dostawał ataków agresji"

Sytuacja pomiędzy małżonkami podobno doprowadziła do tego, że nie mieszkają już razem. Dominika Tajner, jak podaje "Fakt", w ubiegłą niedzielę wyprowadziła się z ich podwarszawskiej willi.

ycipk-47w2nh

- W niedzielę przez większość dnia pakowała i wywoziła swoje rzeczy. Dom przywoływał za dużo wspomnień, poza tym spotkania z Michałem w willi stały się niezręczne – powiedział informator tabloidu.

Co więcej, jak podaje „Fakt”, w przeprowadzce pomogli podobno tancerze, o których tak zasdrosny był piosenkarz. Wojciech Jeschke i jego brat Jacek.

– Niestety, to nie są proste momenty, nie do końca się odnajduję w tej sytuacji. Byłam z Michałem dziewięć lat i byłoby dziwne, gdyby to nie był dla mnie trudny czas. Myślę, że to samo przeżywa Michał. Przy każdym rozstaniu wina leży po jednej i po drugiej stronie – mówiła przed przeprowadzką "Faktowi" Tajner-Wiśniewska.

ycipk-47w2nh
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-47w2nh

ycipk-47w2nh
ycipk-47w2nh