Trwa ładowanie...
d404h9l

Dominika Tajner znowu ma złamane serce. Kolejne rozstanie gwiazdy

Kilka miesięcy temu Dominika Tajner zaczęła spotykać się z nowym mężczyzną. Niestety, relacja ta nie okazała się trwała.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Dominika Tajner
Dominika Tajner (East News)
d404h9l

Ostatni rok był bardzo burzliwy dla Dominiki Tajner. Celebrytka rozwiodła się z Michałem Wiśniewskim, a potem media rozpisywały się o jej długach. W grudniu 2019 r. wydawało się, że gwiazda wychodzi na prostą.

Pod koniec roku zaczęła spotykać się z biznesmenem z Warszawy. Ich relacja była poukładana, a Dominika Tajner usłyszała nawet, że jest kochana. Partner zaczął u niej pomieszkiwać. Celebrytka zdecydowała się też na kolejny krok. Przedstawiła ukochanego synowi. Niestety, sielanka się skończyła.

ZOBACZ: Dominika Tajner-Wiśniewska po "Agencie" wciąż jest żądna wrażeń

- Niestety z każdym tygodniem stawał się coraz bardziej zaborczy i zazdrosny, a Dominika jest typem wolnego ptaka. Lubi się spotykać z ludźmi, ma teraz wielu znajomych. Po jednym z takich spotkań facet zrobił jej awanturę, nie wytrzymała i stwierdziła, że nie chce wchodzić w złą relację, tym bardziej że dopiero odbudowała się po rozwodzie z Michałem - twierdzi informator "Faktu".

d404h9l

Po medialnym rozstaniu i rozwodzie z Michałem Wiśniewskim, gwiazda wycofała się z życia publicznego. Tajner na jakiś czas odpuściła wyjścia na czerwony dywan, wywiady i inne aktywności.

Miejmy nadzieję, że Dominika Tajner ułoży sobie życie na nowo.

d404h9l

Podziel się opinią

Share
d404h9l
d404h9l