Trwa ładowanie...

Dominika "Wodzianka" Zasiewska zdecydowała się na metamorfozę. Fani komplementują zmianę

Ostatnie miesiące w życiu Dominiki "Wodzianki" Zasiewskiej nie były łatwe. Jednak wszystko wskazuje na to, że w jej życiu wkrótce nastąpią pozytywne zmiany. Wodzianka zaczęła od odświeżenia swojego wizerunku.

Dominika "Wodzianka" Zasiewska zdecydowała się na metamorfozę. Fani komplementują zmianęŹródło: ONS.pl
d1tskrf

Dominika Zasiewska niemal wszystkim dzieli się z internautami. Na jej profilu instagramowym możemy obserwować wzloty i upadki gwiazdy. Tych drugich w życiu modelki było ostatnio niestety nieco więcej.

ZOBACZ TEŻ: Dominika Zasiewska walczy o syna. "Jej dziecko kiedyś trafi na te materiały" (KLIKA PUDELKA)

Zasiewska od kilku miesięcy prowadzi batalię z były partnerem. Chodzi o kontakt z jej synem Guciem, który ojciec ma skutecznie utrudniać. Celebrytka zdradziła publicznie, że Piotr krzywdził ją fizycznie, psychicznie i regularnie nadużywał substancje psychoaktywne. "Wodzianka" wystosowała nawet rozpaczliwy apel do internautów, w którym prosi o wsparcie w walce o syna.

d1tskrf

Jednak wszystko wskazuje na to, że w życiu Dominiki Zasiewskiej następują zarówno duchowe, jak i fizyczne zmiany. Niedawno modelka wrzuciła na instagramowy profil zdjęcie, na którym chwali się nową fryzurą. Metamorfoza "Wodzianki" nie jest co prawda spektakularna, ale fani ocenili ją bardzo pozytywnie. Fotce towarzyszy motywujący i pełny nadziei podpis:

"Celem ludzi ambitnych jest osiągnięcie czegoś, co wciąż pozostaje nieco poza ich zasięgiem. Ta cecha skłania w pewnym zakresie do przekraczania granic samego siebie. Dobrego dnia dla wszystkich!"

Internauci nie szczędzą jej komplementów: "Kochana moja, jak Ci lat ubywa! Pięknie wyglądasz!", "Do twarzy Ci w tych włosach", "Jesteś taka piękna!".

d1tskrf
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1tskrf