Trwa ładowanie...

Donald Trump do Bette Midler: "Ty skończona psycholko"

Donald Trump zaatakował ostatnio na Twitterze Bette Midler, która posłużyła się jego fałszywym cytatem. Obraźliwe słowa pod adresem piosenkarki obiegły świat.

Donald Trump do Bette Midler: "Ty skończona psycholko"Źródło: East News, fot: East News
d2iswfy
d2iswfy

W niedzielę 2 czerwca Bette Midler udostępniła na swoim koncie na Twitterze cytat z wywiadu dla magazynu "People" z 1998 r., którego rzekomo udzielił Donald Trump. Jak się później okazało, słowa przypomniane przez piosenkarkę nigdy nie padły z jego ust. Prezydent USA w dobitny sposób wyraził swoje niezadowolenie.

ZOBACZ TAKŻE: Manuela Michalak: Rodzice wychowali mnie bezstresowo

- Gdybym kandydował, to na pewno jako republikanin. To jest najgłupsza grupa wyborcza w kraju. Oni uwielbiają wszystko, co pokazują w wiadomościach "Fox". Kłamałbym, a oni dalej by w to wierzyli. Obstawiam, że moje wyniki byłyby niesamowite - miał powiedzieć Donald Trump.

Szybko okazało się, że cytat został zmyślony. Tym samym Bette Midler nieopatrznie udostępniła sfałszowane słowa prezydenta USA.

d2iswfy

- Przepraszam. Słowa Trumpa okazały się fałszywe. Nie wiem, jak mogłam w nie uwierzyć. Może dlatego, że brzmią jakby były prawdziwe - czytamy pod "przeprosinami" artystki.

Donald Trump nie zwlekał z odpowiedzią. Zaatakował Midler na Twitterze i napisał:

- Skończona psycholka Bette Midler była zmuszona do przeproszenia mnie za słowa, które rzekomo wypowiedziałem, a nigdy tak się nie stało. Chciała oczernić mnie w ten sposób. Została przyłapana podobnie jak wszystkie media, które podają fałszywe informacje. Chora oszustka! - grzmiał prezydent USA na swoim Twitterze.

d2iswfy
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2iswfy