Trwa ładowanie...
d2alcs0

Dorota Gardias dostała w twarz szklaną butelką. Teraz usunie bliznę na wizji

Gardias wzięła udział w nowym programie telewizyjnym. Pogodynka rozprawi się ze swoimi kompleksami na oczach tysięcy widzów.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Dorota Gardias
Dorota Gardias (TLC)
d2alcs0

Dorota Gardias uchodzi za bardzo atrakcyjną pogodynkę. Mało osób jednak wie, że celebrytka przez lata starała się zamaskować na wizji jeden ze swoich największych kompleksów.

Gdy Gardias była młodą dziewczyną, dorabiała sobie, występując na weselach wraz ze swoją kapelą. Podczas jednego z przyjęć przytrafił jej się bardzo przykry incydent. Pijany gość rzucił w Dorotę szklaną butelką, która rozbiła się na jej czole. Mimo, że sytuacja wyglądała groźnie, to Gardias nie odniosła żadnych poważnych obrażeń. Niestety na jej czole pozostała blizna.

Przez długi czas celebrytka starała się ukryć pamiątkę po tej nieszczęsnej nocy. Nosiła długie grzywki i ukrywała bliznę pod wieloma warstwami makijażu. Przyszedł jednak moment, w którym Dorota stwierdziła, że pora pozbyć się defektu. Już niebawem zobaczymy ją w programie "Wstydliwe kompleksy gwiazd" emitowanym na antenie TLC. Gardias pozbędzie się blizny przed kamerami. Oprócz niej na poprawę urody zdecydują się m.in. Sonia Bohosiewicz czy Katarzyna Figura.

Będziecie oglądać?

d2alcs0

Podziel się opinią

Share

d2alcs0

d2alcs0