Trwa ładowanie...
d1e4k1v

Dorota Gardias znów wolna? Prasa donosi, że rozstała się z partnerem

W życiu Doroty Gardias kolejne zmiany. Prezenterka prawdopodobnie znów jest singielką. Przynajmniej tak twierdzi kolorowa prasa.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Dorota Gardias znów wolna? Prasa donosi, że rozstała się z partnerem
(ONS)
d1e4k1v

Dorota Gardias długo szukała szczęścia w miłości. Mówiono, że po kilku nieudanych związków uśmiechnęło się do niej szczęście. Kolorowa prasa podawała w styczniu, że prezenterka od kilku miesięcy spotyka się z autorem książek i popularnego konta na Instagramie Żurnalista.pl.

Sama zainteresowana jednak początkowo nie potwierdzała tych doniesień. Ostatecznie zamiast udzielać wylewnych komentarzy, zamieściła w sieci wymowny post. Na profilach obojga na Instagramie pojawiło się zdjęcie, na którym wtulają się w siebie i trzymają za ręce.

Zobacz wideo: Koronawirus. Jak gwiazdy spędzają kwarantannę?

Prezenterka podtrzymywała jednak, że szczegóły swojej relacji chcą zachować dla siebie. - Nie wszystko jest na sprzedaż. Bliska relacja lubi ciszę, poza tym chciałabym mieć chociaż cząstkę prywatności, którą mogłabym pielęgnować z dala od oczu innych – mówiła tygodnikowi "Twoje Imperium".

Wszystko wskazywało na to, że Gardias znalazła u boku ukochanego szczęście. Kolorowa prasa donosi jednak o końcu ich relacji. Magazyn 'Flesz" podaje, że para postanowiła się rozstać. Podaje także prawdopodobny powód takiego obrotu spraw. "Różnica charakterów", twierdzi źródło magazynu.

Czy to rzeczywiście koniec ich znajomości? Czas pokaże.

d1e4k1v

Podziel się opinią

Share
d1e4k1v
d1e4k1v