Trwa ładowanie...
d11y36b

Dorota Kolak zostanie babcią

Dorota Kolak ma powody do dumy. Niebawem powita na świecie pierwszego wnuczka.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Dorota Kolak zostanie babcią
(ONS.pl)
d11y36b

Jej córka, Katarzyna Z. Michalska, w lipcu wyszła za mąż. Jej wybrankiem jest muzyk, Marcin Nenko, znany z zespołu Chłopcy kontra Basia. Co więcej, spodziewa się dziecka, więc Kolak niebawem zostanie babcią. - Chcę być taką babcią, jaką była moja mama. Pokazywała świat, zabierała do muzeów, do teatrów, ale jeśli będzie trzeba, być babcią-przytulanką, to będę. I nawet usmażę naleśniki – powiedziała aktorka "Dobremu tygodniowi".

Aktorka nie zamierza jednak z tego powodu rezygnować z kariery. - Gdy Kasia zostanie mamą, będę bardzo szczęśliwa. Nie ograniczę jednak życia do opiekowania się wnuczkiem – dodała.

Córka gwiazdy może być jednak pewna, że znana mama jej nie zawiedzie i otoczy opieką i pomocą. Co więcej, pragnie iść w jej ślady, nie tylko pod względem zawodowym (podobnie jak Dorota Kolak, została aktorką, obie grają także w gdańskim Teatrze Wybrzeże, a Katarzyan ma na koncie role m.in. w filmach "Miasto 44" i "11 Minut" oraz "Klanie").

d11y36b

- Mama często się martwi, że z powodu jej zawodu i braku czasu miałam jakieś deficyty. Wcale tak nie uważam. Moje dzieciństwo było wspaniałe – podsumowała na łamach tygodnika Katarzyna Michalska.

   filmpolski

Oglądaj swoje ulubione programy za darmo na komputerze, telefonie i telewizorze! Sprawdź WP Pilot!

d11y36b

Podziel się opinią

Share

d11y36b

d11y36b