Trwa ładowanie...

23-latka mówi o eksponowaniu fizycznych atutów. "Odczuwam mniejszy wstyd"

Gwiazda serialu "Miłość na zakręcie" w najnowszym wywiadzie zdobyła się na wielką szczerość. Okazuje się, że dla Doroty Szczepańskiej seks absolutnie nie jest tematem tabu.

23-latka mówi o eksponowaniu fizycznych atutów. "Odczuwam mniejszy wstyd"Źródło: ONS.pl, Instagram.com
d45iefi
d45iefi

Widzowie kojarzą Dorotę Szczepańską przede wszystkim z serialu TV4 "Miłość na zakręcie". 23-latka wciela się postać córki serialowej Heleny granej przez Katarzynę Skrzynecką. W serialu gra też siostra bliźniaczka Doroty, Monika. Szczepańskie mają jeszcze starszą siostrę, 26-letnią Agnieszkę, z którą wystąpiły w reklamie sieci komórkowej. Ostatnio "Super Express" wziął na spytki Dorotę. Tematem rozmowy były relacje damsko-męskie. Okazuje się, że Szczepańska nie żadnych problemów z mówieniem otwarcie o "tych" sprawach.

ZOBACZ TEŻ: Monika Miller o LGBT. "Dziadek nie miałby wyboru. Musiałby zaakceptować mnie z dziewczyną"

- Generalnie dla większości polskiego społeczeństwa seks wciąż jest tematem tabu. Jako aktorka, dla której ciało i jego zmysłowość bywa narzędziem pracy, być może odczuwam mniejszy wstyd przed mówieniem o sprawach intymnych czy przed eksponowaniem swoich fizycznych atutów - mówi 23-latka.

Szczepańska dodała, że wiedzę na temat współżycia czerpała i czerpie ze szczerych rozmów.

d45iefi

- Zarówno z siostrami, jak i z koleżankami rozmawiamy o seksie bardzo otwarcie. Od dawna wymieniamy się wiedzą i spostrzeżeniami w tym temacie, czy to dotyczących naszych doświadczeń, naszych znajomych, czy zasłyszanych gdzieś nowinek. Uważam, że nie powinno się milczeć ani pomijać tej sfery życia, bo ona dotyczy każdego człowieka - dodaje aktorka.

Jednocześnie aktorka podkreśliła, że pierwszą osobą, do której zwróciła się z pytaniem, była starsza siostra.

- Jako nastolatki zadawałyśmy pierwsze pytania naszej starszej siostrze, bo choć jest od nas niewiele starsza, to wiadomo, że naturalną koleją rzeczy jest, że pierwsza weszła w okres dojrzewania i pierwszych miłości.

W rozmowie, w której Szczepańska opowiedziała o relacjach z siostrami i o męskim ideale, padło także pytanie o seks na pierwszej randce.

- Jeszcze nie miałam takiej sytuacji, więc nie wiem, jakbym się zachowała – ucina aktorka.

d45iefi
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d45iefi