Trwa ładowanie...

Dorota Szelągowska kiedyś i dziś. Co za metamorfoza!

W związku z wyzwaniem w mediach społecznościowych "10 Years Challenge" internauci masowo udostępniają swoje fotografie. Do internetowej akcji dołączyła Dorota Szelągowska.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Dorota Szelągowska kiedyś i dziś. Co za metamorfoza!Źródło: ons.pl, fot: ons.pl
d1p8gqc
d1p8gqc

"10 Years Challenge" to wyzwanie, które błyskawicznie podbiło Instagram. Użytkownicy pokazują aktualne zdjęcie w zestawieniu z tym, które zostało wykonane 10 lat temu.

ZOBACZ WIĘCEJ: Sztaba: "Ludzie dojrzali się szanują. Nie muszą sobie wysyłać obraźliwych SMS-ów"

Na hasło "10 Years Challenge" media społecznościowe zalały zdjęcia z przeszłości. Internetowy trend wyłapały oczywiście gwiazdy, które również zdecydowały się pokazać, jak wyglądały kiedyś. To nie lada gratka dla fanów!

d1p8gqc

Dorota Szelągowska jest dziś jedną z najbardziej lubianych prezenterek telewizyjnych. Zawsze uśmiechnięta i pełna energii pomaga urządzać wnętrza domów i mieszkań.

Pewnie niektórzy nie wyobrażają sobie Doroty w ciemnych włosach. A tu niespodzianka. Gwiazda pochwaliła się, jak wyglądała 10 lat temu. Aż trudno ją rozpoznać:

"Jak wino... Im starsza, tym piękniejsza...", "To prawda, że kobiety z wiekiem pięknieją, dojrzewają w sposób, na który patrzy się z uśmiechem na twarzy" - piszą fani w komentarzach.

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d1p8gqc
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1p8gqc