Trwa ładowanie...
d4g49o8

Dorota Szelągowska z Katarzyną Grocholą bez makijażu. Fani zachwyceni

Dorota Szelągowska pochwaliła się zdjęciem z mamą. Zdjęcie zwróciło uwagę internautów, bo nie ma tam żadnej ingerencji graficznej, a oprócz tego panie są całkowicie naturalne.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Zdjęcie Doroty Szelągowskiej z mamą zachwyciło internautów
Zdjęcie Doroty Szelągowskiej z mamą zachwyciło internautów (East News, Fot: East News)
d4g49o8

W mediach społecznościowych coraz częściej gwiazdy pokazują się bez makijażu. Zazwyczaj wywołują dużo emocji, ponieważ celebryci na co dzień pokazują się w pięknych stylizacjach i makijażu. Publikując zdjęcie "no make up" zrywają z idealnym wizerunkiem i pokazują, że też zdarza się im wyjść z domu bez grama makijażu. Tak jak robi to Dorota Szelągowska.

ZOBACZ TAKŻE: Katarzyna Grochola nieśmiało pozuje z mężem pod TVN-em

To nie pierwszy raz, kiedy gwiazda TVN-u chwali się zdjęciem z mamą. "Mama bardzo chce, żebym jej dała swoje okulary- co jest złym pomysłem z dwóch powodów - po pierwsze są moje, a po drugie nie wygląda w nich zachwycająco" - napisała Dorota Szelągowska.

Pod zdjęciem pojawiła się lawina komentarzy. "Obie wspaniałe. Chciałabym tak wyglądać bez makijażu", "I to jest prawdziwe zdjęcie "no make up"! Cudnie wyglądacie!", "Ale podobne" - zachwycają się internauci. Można pokusić się o stwierdzenie, że mama i córka wyglądają jak nastolatki!

Też uważacie, że są identyczne?

d4g49o8

Podziel się opinią

Share
d4g49o8
d4g49o8