Trwa ładowanie...
daae8uh

Dorota Wellman o terrorze bycia szczupłym i młodym. "Ludzie się tego boją"

Prezenterka wyznała, że kobiety dziękują jej za postawę i otwarte mówienie o tym, co w ich życiu najważniejsze. Bo na pewno nie rozmiar biustu czy liczba kilogramów.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Dorota Wellman dostaje podziękowania od kobiet
Dorota Wellman dostaje podziękowania od kobiet (ONS.pl)
daae8uh

Wellman słynie z tego, że odważnie wygłasza swoje poglądy i nie boi się mówić tego, co myśli. Jakiś czas temu krytykowała instagramowy trend pokazywania pośladków:

- Czemu nie pokazujemy głowy? I tego, co w głowie? Może tam jest tak pusto, że dudni jak w cembrowanej studni. Dlaczego nie chwalimy się intelektualnymi osiągnięciami, sukcesami w pracy, odkryciami, nowymi umiejętnościami? – pytała w "Wysokich Obcasach".

Teraz dodała, że panuje terror bycia szczupłym i młodym.

daae8uh

- Często na spotkaniach z kobietami słyszę podziękowania. Przekonuję się, że ludzie boją się tego terroru bycia szczupłym i wiecznie młodym. Ważne jest to, co mamy w głowie. Nawet choćby paczka była najpiękniejsza, to jeśli jest pusta, nic z tego nie wyniknie – powiedziała "Faktowi".

- Ważne jest to, czy robię fantastyczne rzeczy, czy umiem rozmawiać z ludźmi, czy jestem ciekawa świata. A nie to, czy mam większy lub mniejszy biust albo czy mam bardziej murzyńskie biodra, czy mniej – dodała dziennikarka, która nie zamierza poddawać się rygorystycznej diecie czy wylewać siódmych potów na siłowni, by dopasować się do aktualnych standardów piękna.

Oglądaj swoje ulubione programy za darmo na komputerze, telefonie i telewizorze! Sprawdź WP Pilot!

Jedz bez ograniczeń, kiedy i gdzie chcesz. Ze zniżką ze strony pyszne kod rabatowy dodatkowo nie zbrankrutujesz.

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

daae8uh

Podziel się opinią

Share
daae8uh
daae8uh