Trwa ładowanie...
d3zx58d

Drake wnosi pozew przeciwko kobiecie, która oskarżyła go o gwałt

Drake postanowił złożyć pozew przeciw kobiecie, która według niego zniesławiła go publicznie. Oskarżająca twierdzi, że zaszła z nim w ciążę, a następnie posądziła go o gwałt.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Drake pozywa kobietę, która oskarżyła go o gwałt
Drake pozywa kobietę, która oskarżyła go o gwałt (East News)
d3zx58d

Według zagranicznego portalu TMZ, Drake pozwał Layli Lace, kobietę, która w zeszłym roku stwierdziła, że zaszła w ciążę z artystą i została przed niego zgwałcona. Drake spotkał się z Lace w 2017 r. w Manchesterze, podczas trasy koncertowej Boy Meets World. Według rapera do stosunku seksualnego doszło za zgodą kobiety. Treść pozwu donosi, że od momentu, gdy Drake przestał odpowiadać na jej wiadomości, ta zaczęła mu grozić ujawnieniem ich konwersacji i twierdziła, że jest z nim w ciąży. Oprócz tego Layla Lace oskarżyła muzyka o gwałt i zażądała miliona dolarów za zachowanie milczenia. Drake pozwał ją o szantażowanie, oszustwo i zniesławienie. Dodatkowo żąda odszkodowania za straty moralne.

W zeszłym roku Layla Lace zatrudniła prawnika, który miał pozwać Drake'a, który skłamał, twierdząc, że nigdy nie spotkał kobiety. Lace odmówiła również testów na ojcostwo. Na jaw wyszło, że powódka nie jest w ciąży. Następnie pojawiły się także doniesienia o gwałcie. Artysta został oczyszczony z zarzutów.

d3zx58d

Podziel się opinią

Share
d3zx58d
d3zx58d