Trwa ładowanie...

Drew Barrymore wyjawiła sekret pracy nad sylwetką. "Chcę, by moje zdrowie było teraz priorytetem"

Drew Barrymore nie kryje, że miała kłopoty z wagą. Odkryła jednak sposób, by skutecznie dbać o formę i zdrowie.

Drew Barrymore wyjawiła sekret pracy nad sylwetką. "Chcę, by moje zdrowie było teraz priorytetem"Źródło: Instagram.com
d12t9e1
d12t9e1

Drew Barrymore jest jedną z najbardziej charakterystycznych aktorek i od kilku lat znów jest na fali popularności. W związku z tym często musi prezentować się jak najlepiej. Zwłaszcza, że nieraz jest pod ostrzałem fleszy i jupiterów. Aktorka wyznała, że walka o szczupłą sylwetkę nigdy nie była dla niej łatwa.

- Moim problemem było, że niezależnie jak bardzo trzymałam dietę i ćwiczyłam, po dwójce dzieci i moich genetycznych predyspozycjach, nie udawało mi się zgubić wagi – mówiła w rozmowie z "E!”. – Zawsze robiłam sobie krzywdę, więc to dla mnie życiowa zmiana – dodała.

Aktorka wyjawiła, że najlepszym sposobem pracy nad sylwetką okazała się dla niej metoda budowania mięśni i spalania tkanki tłuszczowej Emsculpt. Zachwalając ją w wywiadzie stwierdziła – Mogę ćwiczyć więcej, dzięki czemu czuję się fizycznie i psychicznie lepiej.

Barrymore wyjawiła także, że gdy jej córki, Olive i Frankie podrosły, na pierwszym miejscu stawiała przede wszystkim pracę i wszystko, co z nią związane.

Teraz aktorka postanowiła zmienić tryb życia i znaleźć balans pomiędzy "wyglądać dobrze" i "czuć się dobrze". – Chcę, by moje zdrowie było teraz priorytetem – podsumowała w wywiadzie.

d12t9e1
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d12t9e1