Trwa ładowanie...

Druga twarz Josha Grobana. Nie tylko śpiewa, ale również gra w filmach

Co łączy Jareda Leto, Josha Grobana oraz Dave'a Matthewsa? Oczywiście każdy z nich jest wybitnym wokalistą, lecz również każdego z tych artystów połączyła miłość do filmu! Najnowszą produkcję Josha Grobana "Dobry glina” można oglądać na platformie Netflix! A samego wokalistę - już 18 grudnia w TAURON Arenie Kraków!

Share

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Druga twarz Josha Grobana. Nie tylko śpiewa, ale również gra w filmach
Źródło: Materiały prasowe
d2xy9ug

Josh Groban jest nie tylko wokalistą, ale także aktorem. Jego talent dostrzeżono w kilku znanych produkcjach filmowych i telewizyjnych. Wystąpił m.in. w serialach „Ally McBeal”, „The Simpsons”, „Biuro”, oraz w amerykańskich superprodukcjach: „Coffe Town”, „Kocha, lubi, szanuje” i „Muppety: Poza prawem”. Gatunkiem, jaki szczególnie ostatnio polubił jest jednak musical. W 2016 roku zadebiutował na Broadwayu rolą w „Natasha, Pierre & The Great Comet of 1812”. Spektakl oparty na powieści „Wojna i pokój” zebrał świetne recenzje i otrzymał 12 nominacji do 2017 Tony Awards, w tym dla Josha Grobana jako najlepszego aktora głównej roli.

Obecnie piosenkarza możemy podziwiać w najnowszej produkcji Netflixa "Dobry glina”. Josh Groban wciela się w tytułową postać: grany przez niego bohater – Tony junior - to inteligentny i bardzo zasadniczy detektyw, który dba o to, by nawet w wypadku rozwiązywania najtrudniejszych zagadek, postępować zgodnie z podręcznikowymi zasadami. Wszystko się zmienia, gdy Tony senior, również policjant, daje swojemu przesadnie ostrożnemu synowi dosadną cwaniacką poradę. Ta niedopasowana para staje się nieoficjalnymi partnerami w pracy.

Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

- Josha Grobana można porównać do Dave'a Matthewsa, który w mistrzowski sposób wciela się w postacie drugoplanowe czy też epizodyczne role - komentuje Janusz Stefański z agencji Prestige MJM

d2xy9ug

Oczywiście, w wielu produkcjach możemy usłyszeć również głos Josha Grobana, ponieważ jego kompozycje uświetniały takie filmy, czy seriale jak m.in.:* "Piękna i Bestia”, "Głowa rodziny”, "Glee”, "Troja”, oraz "Fortuna i miłość”.*

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d2xy9ug

Podziel się opinią

Share
d2xy9ug
d2xy9ug