Trwa ładowanie...
dkv334v

Dua Lipa odegrała zabawną scenkę. Wyszło przeuroczo

Dua Lipa to obecnie jedna z najpopularniejszych wokalistek na świecie. Jej utwory odnotowują miliony słuchaczy, a ona sama zachwyca fanów urodą i sposobem bycia. Występ w programie Ellen mógł jedynie sprawić, że grono jej fanów jeszcze bardziej się powiększyło.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Dua Lipa odegrała zabawną scenkę.
Dua Lipa odegrała zabawną scenkę. (East News)
dkv334v

Dua Lipa od samego początku kariery zaskakuje nie tylko talentem, ale też swoją urodą. Wielu stanowczo twierdzi, że jest to najpiękniejsza kobieta, jaką widzieli. Z komplementami dotyczącymi jej wyglądu trudno byłoby się nie zgodzić - rzeczywiście jest piękna. Niezależnie od długości i koloru włosów wokalistka zachwyca. Z jednej strony jej rysy twarzy są mocne i ostre, z drugiej zaś wygląda naprawdę kobieco. Jednak nie tylko wygląd gwiazdy wzbudza zachwyt. Dua uwodzi głosem i poczuciem humoru.

W ostatnim czasie Dua Lipa miała okazję wystąpić w jednym z najbardziej znanych i najchętniej oglądanych talkshow na świecie. Formuła programu, oprócz rozmowy, zawiera również zabawną scenkę odegraną przez zaproszonego gościa. Zadaniem wokalistki była rozmowa z przypadkowymi osobami, jednak wszystkie wypowiedziane przez nią zdania miały być wersami jej utworu. Gwiazda wybrnęła z tej sytuacji wzorowo, a i jej rozmówcy okazali się być uroczymi ludźmi. Musicie to zobaczyć.

Podoba Wam się taka scenka?

dkv334v

Podziel się opinią

Share

dkv334v

dkv334v