Trwa ładowanie...
d2dgxf0
Informacja prasowa
News

Dua Lipa wystąpi na Orange Warsaw Festival 2018

Młoda brytyjska gwiazda pojawi się na scenie podczas Orange Warsaw Festival obok Sama Smitha i LCD Soundsystem. Drugiego dnia na festiwalu zobaczymy już potwierdzonych Florence & The Machine oraz Tyler, The Creator.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Dua Lipa zawita do Polski.
Dua Lipa zawita do Polski. (Materiały prasowe)
d2dgxf0

Tak naprawdę każdy debiutujący artysta marzy o takim roku, jakim dla Dua Lipy było ostatnich dwanaście miesięcy. Kiedy bawiono się podczas pierwszego dnia Orange Warsaw Festival 2017 na rynku ukazywał się jej debiutancki album zatytułowany po prostu "Dua Lipa". Za sprawą wcześniejszych singli była to jedna z najbardziej oczekiwanych płyt roku. Potwierdzeniem tego są liczby i nagrody.

W Wielkiej Brytanii Dua Lipa była najchętniej słuchaną artystką w serwisie Spotify, wyprzedzając takie gwiazdy jak Taylor Swift czy Lorde, przy czym poszczególnych singli słuchano po pół miliarda razy. Co więcej? Teledysk do "New Rules" po pół roku od opublikowania zbliża się do miliarda wyświetleń.info "New Rules" to jednocześnie jej pierwszy numer jeden na Wyspach Brytyjskich i na pewno nie ostatni. Dodajmy do tego ponad milion sprzedanych egzemplarzy albumu na całym świecie i bardzo dobre recenzje chwalące odświeżające podejście do popu, a dostaniemy obraz wschodzącej gwiazdy światowej muzyki.

To może być jeden z najlepszych koncertów planowanych w 2018 roku.

W sprzedaży są bilety i karnety Regular Tickets w kilku opcjach, w tym także bilety w promocyjnych cenach dla klientów Orange i specjalne pakiety na Orange Warsaw Festival i Open’er Festival Powered by Orange. Szczegółowy cennik na www.orangewarsawfestival.pl

d2dgxf0

Podziel się opinią

Share

d2dgxf0

d2dgxf0