Trwa ładowanie...
d2789fl

Duane Chapman nie daruje złodziejom. Okradli jego zmarłą żonę

Gwiazdor programu "Dog The Bounty Hunter" od kilku tygodni jest w żałobie po śmierci żony. Złodzieje nie przejmując się osobistym dramatem włamali się do jego sklepu i, jak stwierdził Chapman, popełnili "niewybaczalny grzech".
Share
Duane Chapman wyznaczył nagrodę za wskazanie złodziei pamiątek po żonie
Duane Chapman wyznaczył nagrodę za wskazanie złodziei pamiątek po żonieŹródło: Getty Images
d2789fl

Do włamania doszło w nocy z czwartku na piątek w Edgewater w stanie Kolorado. Ze sklepu łowcy nagród i gwiazdora reality show zniknęły sprzedawane tam gadżety Duane'a "Doga" Chapmana, kilka tys. dol. i bezcenne pamiątki po zmarłej niedawno Beth Smith.

Łupem padł m.in. sprzęt wykorzystywany przez żonę Chapmana w reality show o kulisach jego pracy. A także prezenty zrobione przez fanów i przyniesione do sklepu po śmierci 51-letniej Beth.

- Biblia mówi, że okradanie zmarłych to niewybaczalny grzech – napisał "Dog" na Twitterze, oferując wysoką nagrodę dla każdego, kto wskaże mu sprawców włamania.

d2789fl

Zobacz także: Dramat gwiazdy "Dog The Bounty Hunter". Najpierw zmarła żona, teraz syn w szpitalu

Przypomnijmy, że Chapman pożegnał żonę 25 czerwca w szpitalu w Honolulu. Małżeństwo od lat prowadziło dwa domy w Kolorado i na Hawajach. Beth przez długi czas zmagała się z rakiem gardła i jak wyznał jej mąż, od kilku lat wiedziała, że w końcu przegra tę walkę.

Duane Chapman z żoną Beth Getty Images
Duane Chapman z żoną BethŹródło: Getty Images

Duane i Beth byli gwiazdami reality show “Dog The Bounty Hunter”, przedstawiającego rodzinne przygody łowcy nagród. Program zadebiutował na antenie 31 sierpnia 2004 r. Łącznie wyprodukowano 246 odcinków w ośmiu sezonach. Program był emitowany do 2011 r.

d2789fl

Podziel się opinią

Share
d2789fl
d2789fl