Trwa ładowanie...

Duane Chapman nie daruje złodziejom. Okradli jego zmarłą żonę

Gwiazdor programu "Dog The Bounty Hunter" od kilku tygodni jest w żałobie po śmierci żony. Złodzieje nie przejmując się osobistym dramatem włamali się do jego sklepu i, jak stwierdził Chapman, popełnili "niewybaczalny grzech".

Share
Duane Chapman nie daruje złodziejom. Okradli jego zmarłą żonę
Źródło: Getty Images
d2jc5mq

Do włamania doszło w nocy z czwartku na piątek w Edgewater w stanie Kolorado. Ze sklepu łowcy nagród i gwiazdora reality show zniknęły sprzedawane tam gadżety Duane'a "Doga" Chapmana, kilka tys. dol. i bezcenne pamiątki po zmarłej niedawno Beth Smith.

Łupem padł m.in. sprzęt wykorzystywany przez żonę Chapmana w reality show o kulisach jego pracy. A także prezenty zrobione przez fanów i przyniesione do sklepu po śmierci 51-letniej Beth.

- Biblia mówi, że okradanie zmarłych to niewybaczalny grzech – napisał "Dog" na Twitterze, oferując wysoką nagrodę dla każdego, kto wskaże mu sprawców włamania.

d2jc5mq

Przypomnijmy, że Chapman pożegnał żonę 25 czerwca w szpitalu w Honolulu. Małżeństwo od lat prowadziło dwa domy w Kolorado i na Hawajach. Beth przez długi czas zmagała się z rakiem gardła i jak wyznał jej mąż, od kilku lat wiedziała, że w końcu przegra tę walkę.

Duane Chapman z żoną Beth Getty Images
Duane Chapman z żoną Beth Źródło: Getty Images

Duane i Beth byli gwiazdami reality show “Dog The Bounty Hunter”, przedstawiającego rodzinne przygody łowcy nagród. Program zadebiutował na antenie 31 sierpnia 2004 r. Łącznie wyprodukowano 246 odcinków w ośmiu sezonach. Program był emitowany do 2011 r.

d2jc5mq

Podziel się opinią

Share
d2jc5mq
d2jc5mq