Trwa ładowanie...

Dumny Borys Szyc pokazał zdjęcie z córką. "W życiu nie widziałam tak podobnej córki do ojca!"

Borys Szyc na swoim Instagramie wrzucił zdjęcie z córką, która, jak wynika z opisu, obchodzi 7 stycznia urodziny. Internauci nie mogli uwierzyć, że jest aż tak podobna do taty. Zobaczcie sami.

Dumny Borys Szyc pokazał zdjęcie z córką. "W życiu nie widziałam tak podobnej córki do ojca!"Źródło: ONS.pl
d1cfc2g
d1cfc2g

W social mediach osoby publiczne ochoczo pokazują swoje życie prywatne. Prezentują to, czego tak naprawdę nie widzimy na szklanym ekranie. Dzięki temu, że gwiazdy korzystają z różnych platform społecznościowych możemy m.in. zobaczyć ich rodzinę, wnętrza mieszkań lub wiemy, gdzie odpoczywają od blasku fleszy.

Aktor na swoim Instagramie wrzucił zdjęcie z córką i złożył jej urocze życzenia urodzinowe. Sonia Szyc skończyła 7 stycznia 13 lat. - Ta mała kobietka u mego boku kończy dziś 13 lat. Soniu, ty rośnij zdrowa, mądra i kochana, a ja sobie tak z boku będę, jakbyś potrzebowała pomocy. Zawsze. Kocham Cię – skomentował wspólną fotografię.

Zdjęcie wywołało spore poruszenie, ponieważ Sonia jest wyjątkowo podobna do taty. Internauci od razu to zauważyli i wśród sporej ilości życzeń pisali również o podobieństwie.

d1cfc2g

- Od razu widać że to córka swojego ojca.
- Identyko.
- Bardzo podobna do ciebie, tylko kolor oczu inny.
- No identyczna! Tylko piękniejsza wersja.
- W życiu nie widziałam tak podobnej córki do ojca!
- Córa, wypisz wymaluj Tata,
- No takiego podobieństwa to jeszcze na żadnym zdjęciu nie było!
- Ale klonik tatusia!

Trzeba przyznać, że są podobni do siebie, jak dwie krople wody. Stąd też wzmożona reakcja internautów jest całkowicie uzasadniona.

Też dostrzegacie to uderzające podobieństwo?

d1cfc2g
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1cfc2g