Trwa ładowanie...
d4jy793

Dwayne Johnson wziął ślub po 12 latach w związku

Dwayne Johnson to aktor znany z ról w filmach akcji. Gwiazdor stanął na ślubnym kobiercu po raz drugi, a jego wybranka Lauren Hashian musiała na to czekać aż 12 lat.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Dwayne "The Rock" Johnson wziął ślub.
Dwayne "The Rock" Johnson wziął ślub. (Getty Images)
d4jy793

Dwayne "The Rock" Johnson karierę rozpoczął jako odnoszący sukcesy wrestler. W 2001 roku przyciągnął uwagę producentów filmowych i zagrał w filmie "Mumia powraca". Od tamtej pory można go nazywać pełnoprawnym aktorem, który ma na swoim koncie występy w ponad 40 produkcjach.

Johnson to jeden z tych celebrytów, którzy chętnie dzielą się wydarzeniami z życia prywatnego na Instagramie. Jego posty zawsze zbierają sporo komentarzy, w końcu aktora obserwuje ponad 150 mln użytkowników. Ostatnio "The Rock" zaskoczył fanów zdjęciem ze swojego ślubu… o którym nikt nie wiedział.

Wybranką jego serca jest Lauren Hashian – 34-letnia producentka muzyczna. Co ciekawe, para jest ze sobą już od 12 lat. Spotkali się w roku 2006, a 46-letni aktor był wtedy żonaty. Między nim a Hashian wyraźnie zaiskrzyło, bo już rok później Johnson rozstał się z żoną i rozpoczął związek z Lauren. Para powitała na świecie swoją pierwszą córkę w 2015 r. Ich drugie dziecko urodziło się 3 lata później.

d4jy793

Dwayne Johnson był wielokrotnie pytany o to, czy w najbliższym czasie powie sakramentalne "tak". Jego odpowiedź zawsze była bardzo wymijająca: "Wiem, że to się kiedyś stanie. Teraz jesteśmy bardzo zajęci". Jak widać para w końcu znalazła trochę wolnego czasu.

W komentarzach pod postem gratulacje młodej parze składa prawdziwa plejada gwiazd: Kevin Hart, Jessica Chastain czy Karen Gillian.

d4jy793

Podziel się opinią

Share

d4jy793

d4jy793