Trwa ładowanie...

Dwóch mężczyzn twierdzi, że molestował ich Michael Jackson. Powstał o nich film

W tym roku na festiwalu filmowym Sundance zostanie pokazany film dokumentalny o dwóch mężczyznach, którzy twierdzą, że byli molestowani przez Michaela Jacksona.

Dwóch mężczyzn twierdzi, że molestował ich Michael Jackson. Powstał o nich filmŹródło: East News
d34fq58
d34fq58

Film nosi tytuł "Leaving Neverland". Jego opis brzmi: u szczytu swojej kariery Michael Jackson nawiązał długą relację z dwoma chłopcami w wieku 7 i 10 lat oraz z ich rodzinami. Teraz chłopcy mają po trzydzieści kilka lat i opowiadają o tym, jak Jackson wykorzystywał ich seksualnie i jak radzą sobie z tą traumą po latach.

Dokument podzielony jest na dwie części, które w sumie trwać będą 230 minut.

W 1993 roku Michael Jackson został oskarżony o molestowanie chłopca, ale zanim sprawa trafiła do sądu, zawarto ugodę. W 2005 roku stanął przed sądem, oskarżony o wykorzystywanie seksualne dwóch braci, ale został uniewinniony.

Mężczyźni w dokumencie nigdy wcześniej nie oskarżyli Jacksona, a ich tożsamość nie została jeszcze ujawniona.

Rzecznik prasowy rodziny Jacksonów powiedział: - To kolejna produkcja, która w oburzający i żałosny sposób próbuje wykorzystać i zarobić na Michaelu Jacksonie.

Dodał, że obaj bohaterowie filmu zeznawali pod przysięgą, że Michael nigdy nie zrobił im żadnej krzywdy. Ale później złożyli pozwy, żądając milionów dolarów. Oba pozwy zostały jednak odrzucone.

- Ten tak zwany "film dokumentalny" to po prostu kolejne odgrzewanie starych i obalonych zarzutów. To zadziwiające, dlaczego jakikolwiek wiarygodny filmowiec zaangażował się w taki projekt.

d34fq58
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d34fq58