placeholder_3b8tb1

Dzieci Agnieszki Kotulanki wypełniają jej ostatnią wolę

Śmierć Agnieszki Kotulanki była dużym zaskoczeniem i ciosem. Fani i bliscy pogrążyli się w smutku.Rok po śmierci Kotulanki dzieci postanowiły wypełnić jej ostatnią wolę.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Chciała sprzedać mieszkanie i odciąć się od przeszłości.
Chciała sprzedać mieszkanie i odciąć się od przeszłości. (Forum, Fot: Krzysztof Jarosz)
placeholder_3b8tb1

Agnieszka Kotulanka zmarła 20 lutego 2018 r. i została pochowana na cmentarzu w Legionowie w grobie ojca, ppłk Wojska Polskiego Józefa Kotuły. Wszyscy z wielkim bólem pożegnali się z serialową Krystyną z "Klanu". To właśnie z tej roli była najbardziej kojarzona.

Śmierć jest zawsze bardzo dużym ciosem dla bliskich. Jak podaje "Na Żywo", dzieci są gotowe i postanowiły wypełnić ostatnią wolę, której nie zdążyła wykonać Agnieszka Kotulanka.

placeholder_3b8tb1

Pod koniec życia aktorka wyprowadziła się z mieszkania na Ursynowie i przeprowadziła się do swojej córki. - Agnieszka chciała zacząć nowe życie, odciąć się od tego mieszkania, otoczenia, sklepów, które kojarzyły się jej przede wszystkim z kupowaniem alkoholu - zdradza informator w "Na Żywo".

Trudno pogodzić się ze śmiercią bliskiej osoby. Jednak Katarzyna i Michał postanowili mieszkanie sprzedać. Tak jak chciała to zrobić ich mama. Zebrali pamiątki i idą o krok dalej.

- Owszem, czują sentyment do tego miejsca, bo w końcu tam się wychowali, ale chcą pójść do przodu - czytamy w tygodniku.

Choć od śmierci Agnieszki Kotulanki minie niebawem rok, wciąż trudno w to uwierzyć. Dziś po aktorce są wspomnienia, które pozostawiła po sobie grając w filmach, serialach i na deskach teatru.

placeholder_3b8tb1
Polub WP Gwiazdy
placeholder_3b8tb1
placeholder_3b8tb1
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

placeholder_3b8tb1