Trwa ładowanie...
d273gy5

"Dzieci nie pojadą w tym roku na wakacje". Borkowski zapłaci za niefortunne słowa na łamach jednej z gazet

Aktor znany z serialu "Klan" został ukarany przez sąd w Żaganiu za to, że zarzucił rodzinie małżonki kradzież pamiątek po zmarłej.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Piotr Borkowski samotnie wychowuje dwójkę nieletnich dzieci
Piotr Borkowski samotnie wychowuje dwójkę nieletnich dzieci (Materiały prasowe)
d273gy5

Po śmierci żony aktor wrócił do ich wspólnego mieszkania i stwierdził, że brakuje w nim rzeczy, które należały do partnerki. Zawiadomił policję, a na łamach "Super Expressu" powiedział, że został okradziony. Na wskutek tego teściowa oraz szwagierka Borkowskiego domagały się zadośćuczynienia.

Sąd w Żaganiu postanowił, że aktor będzie musiał odpracować 100 godzin prac społecznych. Kara jednak może zostać anulowana, gdy zapłaci po 20 złotych za każdą godzinę. To daje 2 tys. złotych, które mają wpłynąć na konto fundacji szukającej dawców szpiku kostnego DKMS. Jeśli jednak zsumować to z kosztami procesowymi, które aktor również musi pokryć, daje to zdecydowanie większą sumę.

- Zapłacę to wszystko. Razem będzie 6700 złotych. Jacek i Magda już wiedzą, że z tego powodu nie pojadą w tym roku na wakacje, ale na szczęście w ogrodzie z psem też potrafią miło spędzić czas. To mądre dzieciaki i wiem, że dobrze je wychowałem.

d273gy5

Jacek Borkowski i Magdalena Gotowiecka poznali się w 2002 r. i zakochali się w sobie od pierwszego wejrzenia. Dwa lata później urodził im się syn Jacek, a w 2006 r. córka Magdalena. Na początku 2016 r. małżonka aktora trafiła do szpitala z wysoką gorączką, której nie zbijały żadne leki. Kilka dni później lekarze postawili diagnozę: ostra białaczka oporna na leczenie. Trzy tygodnie po diagnozie Magda zmarła w szpitalu w Warszawie.

Od tamtej pory aktor sam wychowuje dwójkę dorastających dzieci. W mediach plotkuje się jednak, że Borkowski spotyka się z mieszkanką Trójmiasta poznaną przez internet. Aktor na razie jednak nie chce zdradzić jej tożsamości.

d273gy5

Podziel się opinią

Share

d273gy5

d273gy5