Trwa ładowanie...

Dziecko Meghan nie zakończy sporu. "Jej ojciec nigdy nie zobaczy wnuka"

Narodziny dziecka księcia Harry'ego i Meghan Markle zbliżają się wielkimi krokami. To radosne wydarzenie mogłoby przyczynić się do naprawienia relacji księżnej z ojcem, ale nic tego nie zapowiada.

Dziecko Meghan nie zakończy sporu. "Jej ojciec nigdy nie zobaczy wnuka"Źródło: Getty Images
d46qzqx
d46qzqx

Nie od dziś wiadomo, że Meghan Markle nie utrzymuje dobrych stosunków ze swoim ojcem. 73-letni Thomas Markle nie był zaproszony na książęcy ślub, a o ciąży córki dowiedział się z radia. Ojciec Meghan bardzo chętnie udzielał wywiadów na temat swojej smutnej sytuacji. Wina leży jednak po jego stronie, bo przed ślubem sprzedawał gazetom zdjęcia przyszłej księżnej.

Obejrzyj: Chciał sfilmować dom Harry'ego i Meghan. Mógł doprowadzić do katastrofy

Do burzliwej relacji Meghan i Thomasa odnieśli się twórcy nowego filmu dokumentalnego "Meghan i Harry: Historia królewskiego dziecka".

Występujący tam Duncan Larcombe, królewski biograf, powiedział wprost, że w obecnej sytuacji Thomas Markle ma nikłe szanse na zobaczenie potomka Meghan i Harry'ego.

d46qzqx

- Nie wyobrażam sobie, że Thomas Markle kiedykolwiek będzie w stanie spotkać swojego wnuka lub wnuczkę – oświadczył Larcombe.

To samo dotyczy Samanthy Markle, przyrodniej siostry Meghan. 54-latka stwierdziła przed kamerą, że to księżna rani swoją rodzinę i kreuje się na ofiarę konfliktu z ojcem.

W obronie Meghan stanął Thomas Markle Jr., rodzony brat Samanthy. Zachowanie swojej siostry nazwał zwykłą zazdrością. Wyznał również, że Samantha ledwo znała Meghan i nigdy nie spędzała z nią czasu.

Jak podaje "Daily Mail", Thomas Markle Jr. przestał rozmawiać z Samanthą wiele lat temu i nie ma do niej krzty zaufania.

- Nie uwierzę w nic, co napisze o Meghan w swojej książce – wyznał przyrodni brat księżnej.

d46qzqx
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d46qzqx