WP

Zarząd spółki Wirtualna Polska Media S.A., wydawca serwisu „gwiazdy.wp.pl” przeprasza Panią Annę Samusionek za publikację informacji bezprawnie naruszających jej dobra osobiste w wydaniach serwisu „gwiazdy.wp.pl”, jakie ukazały się w okresie od dnia 2 września 2013 r. do dnia publikacji niniejszych przeprosin.

Zarząd spółki Favore.pl sp. z o.o., przeprasza Panią Annę Samusionek za publikację informacji bezprawnie naruszających jej dobra osobiste w wydaniach serwisu „nocoty.pl”, jakie ukazały się w okresie od dnia 2 września 2013 r. do dnia publikacji niniejszych przeprosin.

#dzieńdobryPolsko: Nie cichną echa po wypowiedzi Kukulskiej o alkoholu. Jak inne gwiazdy podchodzą do tematu?
Telewizja WP
Dzieci gwiazd

#dzieńdobryPolsko: Nie cichną echa po wypowiedzi Kukulskiej o alkoholu. Jak inne gwiazdy podchodzą do tematu?

Na Natalię Kukulską spadła lawina krytyki po jej wypowiedzi na temat alkoholu - artystka wyznała, że w ciąży tęskni za procentami. Czy słusznie rozdmuchujemy temat? Jakie są reakcje? Co inne gwiazdy sądzą o napojach wyskokowych?
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
WP

W studiu Telewizji WP porozmawialiśmy z dziennikarzami show-biznesowymi: Aleksandrą Pajewską i Łukaszem Zającem, o słowach Natalii Kukulskiej, po których rozpętała się medialna burza. Internauci nie zrozumieli żartobliwego charakteru wypowiedzi piosenkarki, gdy ta stwierdziła, że w ciąży najbardziej tęskni za alkoholem.

- Kolejny przykład na to, jak łatwo w mediach zrobić z igły widły. Ona to powiedziała żartem. Na pytanie, jak odreaguje to, że dużo ostatnio pracowała w ciąży, odpowiedziała, że chętnie napije się alkoholu. To była żartobliwa uwaga, która urosła do rangi robienia z niej alkoholiczki - powiedziała Ola Pajewska z WP Gwiazdy.

WP

Porozmawialiśmy z gwiazdami o alkoholu oraz nadchodzących świętach Bożego Narodzenia. Zobaczcie nasze wideo!

WP.PL
Podziel się
WP.PL
Podziel się
WP
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP