Trwa ładowanie...
24-01-2017 12:32

#dzieńdobryPolsko: Piotr Fronczewski o pracy aktora. "Sytuacja nie jest rozkoszna"

"Edukacja Rity" to przedstawienie w reżyserii Andrzeja Strzeleckiego, które będzie można zobaczyć w lutym w Teatrze Ateneum. W #dzieńdobryPolsko o sztuce opowiedzieli Piotr Fronczewski i Katarzyna Ucherska - odtwórcy jedynych ról. Aktorzy zdradzili też kulisy swojej pracy i relacji między aktorami. Zobaczcie nasz wywiad!

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d2mugjy

Katarzyna Ucherska i Piotr Fronczewski spotkali się na scenie nie po raz pierwszy. Jak się okazuje, ten aktorski duet łączy ciekawa relacja. Fronczewskiemu zdarza się nazywać swoją koleżankę "Domowym głupkiem". Dlaczego?

- Ja mówię jeszcze gorsze rzeczy o Kasi, ale ona ma tak cudne poczucie humoru, że jeszcze nie zostałem wytrzaskany po twarzy - powiedział aktor. -_ Strasznie ważne w takiej duetowej robocie jest plan prywatny, ten rodzaj koleżeństwa, przyjaźni, wzajemnej sympatii, uznania, szacunku. Ja ją bardzo szanuję, pomijając, że bardzo lubię_ - podsumował Fronczewski.

W jednym z ostatnich wywiadów Fronczewski powiedział, że "dzisiaj ten zawód coraz rzadziej sprawia przyjemność". Czy ten cytat odnosił się do sytuacji politycznej? Odpowiedź znajdziecie w naszym wideo.

WP.PL
Źródło: WP.PL
WP.PL
Źródło: WP.PL
icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d2mugjy
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2mugjy