Trwa ładowanie...
db9ix9c
#dzieńdobryPolsko: Piotr Fronczewski o pracy aktora. "Sytuacja nie jest rozkoszna"
Telewizja WP
News

#dzieńdobryPolsko: Piotr Fronczewski o pracy aktora. "Sytuacja nie jest rozkoszna"

"Edukacja Rity" to przedstawienie w reżyserii Andrzeja Strzeleckiego, które będzie można zobaczyć w lutym w Teatrze Ateneum. W #dzieńdobryPolsko o sztuce opowiedzieli Piotr Fronczewski i Katarzyna Ucherska - odtwórcy jedynych ról. Aktorzy zdradzili też kulisy swojej pracy i relacji między aktorami. Zobaczcie nasz wywiad!
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
db9ix9c

Katarzyna Ucherska i Piotr Fronczewski spotkali się na scenie nie po raz pierwszy. Jak się okazuje, ten aktorski duet łączy ciekawa relacja. Fronczewskiemu zdarza się nazywać swoją koleżankę "Domowym głupkiem". Dlaczego?

- Ja mówię jeszcze gorsze rzeczy o Kasi, ale ona ma tak cudne poczucie humoru, że jeszcze nie zostałem wytrzaskany po twarzy - powiedział aktor. -_ Strasznie ważne w takiej duetowej robocie jest plan prywatny, ten rodzaj koleżeństwa, przyjaźni, wzajemnej sympatii, uznania, szacunku. Ja ją bardzo szanuję, pomijając, że bardzo lubię_ - podsumował Fronczewski.

db9ix9c

W jednym z ostatnich wywiadów Fronczewski powiedział, że "dzisiaj ten zawód coraz rzadziej sprawia przyjemność". Czy ten cytat odnosił się do sytuacji politycznej? Odpowiedź znajdziecie w naszym wideo.

WP.PL
WP.PL
db9ix9c
db9ix9c

Podziel się opinią

Share

db9ix9c

db9ix9c